Žemaitukai Palanga'24

Žemaitukai Palanga'24

Pasirodymai:

08-17

šeštadienis


20:00

Žemaitukai Palanga'24 Žemaitukai Palanga'24

Vilnius, Palangos koncertų salė

nuo 33,90 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Nuo birželio 20 d. iki birželio 24 d. Imtinai visuose “Seven Live” organizuojamose koncertuose galimybė susirasti pigiausia bilietą. Kaina 9 eur arba 15 eur.

Bilietų kiekis ribotas, tad nesnausk ir rask paparčio žiedą.

----

 

Vienos klausomiausių Lietuvos grupių vardą jau užsitarnavę „Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje!

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas kviečia susitikti „Palanga‘24” rugpjūčio 17 dieną Palangos koncertų salėje.

„Žemaitukai“ – Linas ir Ovidijus, scenoje kartu jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau pastarieji metai jiems tapo didžiausiu tramplynu į klausytojų širdis ir populiarumo viršūnes. Išparduodami koncertų bilietai, kasdien sparčiai augančios, jau milijonus siekiančios perklausos „Youtube“ bei Lietuvos muzikos pasaulio atstovų pripažinimas prestižiniuose M.A.M.A. apdovanojimuose, kur sulaukta nominacijos „Metų tradicinės POP muzikos grupės“ kategorijoje.

Nors „Žemaitukų“ populiarumas išaugo eksponentiniu greičiu Linas ir Ovidijus išliko tokie patys nuoširdūs ir atviri kaip ir pirmuosiuose savo koncertuose. Atlikėjai tiki, kad tai ir yra sėkmės receptas leidžiantis užkariauti vis didesnę muzikos mylėtojų auditoriją. „Esame ir išliksime tie patys žemaitukai, todėl su malonumu į koncertą kviečiame ir jaunus ir vyresnius – pašėlkime kaip reikiant!”, – nekantraudami susitikti Palangoje kalbėjo Linas ir Ovidijus.

Grupė sausio mėnesį pristatė didelio ažiotažo sulaukusią dainą „Man jau visko per daug” kartu su žavingąja atlikėja Adriana Ramonaitė-Adrina,

„Džiaugiamės, kad vasarą Palangoje gerbėjus ir poilsiautojus pradžiuginsime šios grupės pasirodymu. Visoje Lietuvoje gausu ištikimų „Žemaitukų“ gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu nesnausti“, – teigia „Seven Live” vadovas Tomas Inčikas.

Bilietus į koncertą jau galima įsigyti bilietai.lt platformoje.

Renginio organizatorius „Seven live“ – gausią tarptautinių renginių patirtį turinti komanda, kuri šiais metais jau pristatė išskirtinį šou „Piaf the Show” bei rengia gerai žinomų atlikėjų ir grupių koncertus – Lino Adomaičio ir Gospeljonai „Dovana”, „Dirty Dancing in concert”, „Vienna Mozart Orchestra“. 

 


Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Organizatorius adresas: Ozo g.14 Vilnius

Organizatorius kontaktai: info@sevenlive.lt/852477576