VITA LEVINA

VITA LEVINA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Vita Levina - vocal
Yoann Marra - guitar
TBA - double bass
Bruno Marmey - drums
(acoustic jazz, pop jazz)

Jazz Cellar 11 scenoje - Paryžiaus džiazo skonis ir spalvos.

Vita Levina - lietuvių kilmės Prancūzijoje gyvenanti džiazo vokalistė. Mažai Lietuvoje žinoma, tačiau puikiai pažįstama Paryžiaus klubų scenose, Vita atlieka savo kūrybos muziką, kurioje persipina skirtingos muzikinės įtakos.

Švelnų akustinį skambesį muzikantų atliekamiems kūriniams suteikia pasirinkti instrumentai: akustinė gitara, kontrabosas bei sodrus ir aksominis atlikėjos vokalas, o gaivumo ir spalvingumo grupei suteikia charizmatiški įvairių tautybių muzikantai.

Koncerto metu išgirsime muziką iš naujausio albumo “It’s been a long time”. Šis albumas - tai rinkinys dainų, kurias Vita Levina parašė per pastaruosius 15 metų, pragyventų Prancūzijoje. Tai emocijų spektras, kuriuo dainininkei teko pakeliauti kuriant gyvenimą naujoje šalyje.

“Dažnai dainos man pasireiškia kaip vizija: matau sceną, jaučiu atmosferą ir bandau tai perteikti pasitelkdama žodžių ir muzikos deriniu.”

“It’s been a long time” - jau seniai Vita išvyko iš gimtosios Lietuvos, jau seniai norėjo parašyti ir išleisti šį albumą.Renginio organizatorius: Sostinės džiazo klubas, UAB

Organizatorius adresas: Aušros Vartų g. 11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068411382