Vilniaus tango teatras -“Sėsk į traukinį A „

Vilniaus tango teatras -“Sėsk į traukinį A „

Pasirodymai:

08-28

trečiadienis


20:00

Vilniaus tango teatras -“Sėsk į traukinį A „ Vilniaus tango teatras - ''Sėsk į traukinį A''

Vilnius, La Casa Del Tango, Gedimino pr. 64

nuo 31,62 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Birželio pirmąjį sekmadienį švenčiame Tėvo dieną. Šį koncertą dedikuojame jai.
"Džiazas ir Tango. Šios dvi įstabios kultūros visada greta. Netrukdančios viena kitai, viena kitą gerbiančios, kartais papildančios, kai kada nubėgančios savo keliais ir vėl sugrįžtančios. Jas abi jungia kažkas labai svarbaus mums. Tai - laisvė" - Sigitas Repšys.
Koncerte “Sėsk į traukinį A” skambės populiariausios XX a. džiazo melodijos, 1920 - 1950 metų laikotarpio kūriniai, vėliau tapę džiazo standartais, o periodas tarp pirmojo ir antrojo pasaulinių karų pradėtas vadinti auksinio džiazo era. Tuo laikotarpiu džiazo muzika tapo svarbiu kultūriniu, socialiniu reiškiniu, o to meto kūriniai užsitikrino populiariausiųjų pozicijas iki pat šių dienų.
Pianistas Povilas Jaraminas ir dainininkė Agnė Sabulytė atliks G. Gershwino, E. Garnerio, B. Golsono, G. Millerio,  V. Youngo, D. Ellingtono, C. Porterio, J. Kerno, J. Kanderio ir kt. melodijas, kurias pristatė ryškiausios to meto džiazo legendos, tokios, kaip J. Garland, F. Sinatra, E. Fitgerald, Billie Holiday, Nat King Cole ir daugelis kitų, dauguma tų dainų buvo sukurtos miuziklams arba kino filmams, tačiau puikiai įsitvirtino ir kaip savarankiškai gyvuojančios dainos, ne viena tų dainų tapo vizitine kortele.  
“Klasikinis džiazas, kaip ir klasikinė muzika yra neužmirštama klasika, kurios norisi klausytis, kurią norisi groti ir puoselėti”, - Povilas Jaraminas.
“Džiaugiuosi galėdama prisiliesti prie šios ypatingo grožio ir gylio muzikos nepavaldžios laikui, įtraukiančios savo genialiu paprastumu, užburiančios subtilybėmis. Kartu su pianistu Povilu Jaraminu leistis į auksinio džiazo eros pažintį yra žymiai drąsiau ir labai įdomu. Muzika, kuri įkvepia šypsotis sielą, įkvepia tikėti, net kai liūdni debesys gaubia padangę, asmenybės, kūrusios ir atlikusios ją - didžiausi mokytojai tobulėjimui, belieka tik klausytis, išgirsti, mokytis iš ilgametę patirtį turinčio kūrybinio partnerio ir perleisti per savo vidinį pasaulį. Labai lauksime visų, kas neabejingi džiazo klasikai ir tango”, - Agnė Sabulytė.
  Koncertą  “Sėsk į traukinį A” kuria maestro Povilas Jaraminas ir dainininkė Agnė Sabulytė. 
  Šoka Europos tango čempionai Alexis Gonzalez ir Rūta Keller, Vilniaus tango teatro šokėjai Emmanuel Riquelme ir Veronica Luna
 
   


Renginio organizatorius: Vilniaus Tango Teatras, VšĮ

Organizatorius adresas: Savanorių per. 49-7 Vilnius

Organizatorius kontaktai: