Veronika ChiChi Quintet

Veronika ChiChi Quintet

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Veronika ChiChi- vocal
Dmitrij Golovanov - piano, keyboard
Artūrs Duckis -  bass
Domantas Razmus - drums
Arkadij Gotesman - percussion
(swing, latin, soul)

Į JazzCellar11 grįžta publikos pamėgta šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas, viena žinomiausių Lietuvos džiazo dainininkių - Veronika ChiChi.

Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą “Singer of a 1000 faces”, o 2022 pristatė antrą autorinės džiazo muzikos lietuvių kalba albumą “Namai”. O šiame koncerte galėsite išgirsti tiek kūrinius iš senesnių albumų, tiek naujausią Veronikos kūrybą, kurią ji neseniai pristatė prestižiniame Opus Jazz klube Buoadešte.

Surinkusi vienus geriausių savo kartos džiazo atlikėjų - fortepijono virtuozą Dmitrijų Golovanovą, ilgametį scenos partnerį Domantą Razmų ir jauną Latvijos talentą kontrabosistą Artūrs’ą Duckį - ji surado tobulai tarpusavyje derančių muzikantų kombinaciją, kurią spalvom, patirtimi ir energija papildė legendinis Lietuvos džiazo perkusininkas Arkadijus Gotesmanas.Renginio organizatorius: Sostinės džiazo klubas, UAB

Organizatorius adresas: Aušros Vartų g. 11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068411382