Vasaros Žvaigždės

Vasaros Žvaigždės

Pasirodymai:

07-31

trečiadienis


20:00

Vasaros Žvaigždės Vasaros Žvaigždės

Vilnius, Palangos koncertų salė

nuo 24,70 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Liepos 31 d. 20 val.

PALANGOS KONCERTŲ SALĖJE

 

„VASAROS ŽVAIGŽDĖS“ ŽIBA NE KASDIEN...

 

...ONA KOLOBOVAITĖ, LIUDAS MIKALAUSKAS, EGIDIJUS BAVIKINAS. O taip pat ir grupė EL FUEGO bei RAIGARDAS TAUTKUS IR ŠAMPANINIS KAUNO CHORAS susiburia vienoje scenoje nedažnai. Galbūt vasara ir yra ta vienintelė proga pamatyti šiuos dainininkus ir kolektyvus kartu.

Dar kartą atidžiai žvilgtelėjus į šį artistų kontingentą, supranti, jog tai puikūs profesionalai, kurie supranta, kad vasara Palangoje yra skirta tik poilsiui ir rekreacijai. Jau dabar iš anksto galima įsivaizduoti tą malonumą, kurį patirs žiūrovai apsilankę šiame koncerte. Puikus atlikimo lygis, gausi humoro dozė. Specialiai parinktas ir apgalvotas repertuaras leis pasijusti tarsi tai būtų Berlyno Friedrichstadtpalast‘as ar Paryžiaus Mulen ružas. Tiesa ir ta, jog nei vieno iš šių artistų Jūs nepamatysite muzikuojant pajūrio užeigose. Tad gal iš ties visiems, kuriems artimesnis kavinių, barų ar restoraninių muzikantų žanras – verta gerai pagalvoti pasirenkant šį koncertą.  Juk „VASAROS ŽVAIGŽDŽIŲ“ koncerte  rinksis suprantantys ne tik muziką, bet ir jos gerą lygį.

Tad koncertas, be abejo, bus pripildytas meilės muzikai, šiltas ir malonus sielai. Geros kloties visiems, kurie atvyks šią vasarą į Palangą poilsiauti! Ir garantuojame, kad „VASAROS ŽVAIGŽDŽIŲ“ koncertas bus geriausias pasirinkimas tuo metu būsiantiems Palangoje.

Tie kas lanko „ ATM KOMPANIJOS“ renginius, žino, jog niekados nebus nuvilti.

 Renginio organizatorius: Renginių sala, VšĮ

Organizatorius adresas: Europos pr. 122 Kaunas

Organizatorius kontaktai: 8 670 90776 / renginiusala@gmail.com