Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'')

Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'')

Pasirodymai:

05-28

antradienis


18:30

Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') Renginys ''Sąmoningi pasimatymai'': Tyrinėjimas per ryšį

Vilnius, In Mind studija

nuo 31,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Speed dating’as (liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys, skirtas intensyviai dirbantiems, užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti antros pusės paieškoms.


Šio vakaro tikslas – sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių. Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje
kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

NAUJA: Nuoširdūs pokalbiai skatina ne tik labiau atsiverti naujai patirčiai ir kitam žmogui, bet taip pat suartina. Renginio metu trauksime pokalbių korteles, kurios padės lengviau užmegzti pokalbį, paskatins paatvirauti, įneš naujų spalvų ir padės pažinti vienas kitą giliau!


*Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas
* Būtina išankstinė registracija. Įsigijus bilietą dėl dalyvavimą prašome susisiekti su organizatoriais kuo anksčiau iki renginio.

Iki malonių pasimatymų!Renginio organizatorius: XXI a. renginiai, UAB

Organizatorius adresas: Antanavos g. 17 A – 17 Kaunas Kauno

Organizatorius kontaktai: +370 67418881