SEL | Kaunas

SEL | Kaunas

Pasirodymai:

12-14

šeštadienis


20:00

SEL | Kaunas SEL | Kaunas

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 59,60 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

„SEL“ bandys pagerinti dar vieną rekordą: tą darys grįžę į Kauno „Žalgirio“ areną

 Vos spėjęs pasidžiaugti rekordiniais koncertais Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Egidijus Dragūnas skelbia apie dar vieną planuojamą įspūdingą šou. Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys įvyks 2024 metų gruodžio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Selas neabejoja, kad jis taip pat taps rekordiniu.

 „Grupė „SEL“ 2014 metais treti pasaulyje, po „U2” bei Robbie Williamso, surengė 360 koncertą „Žalgirio“ arenoje ir pagerino jos lankomumo rekordą. Po to šį koncertą pakartojo 2015 metais ir pagerino patys savo pasiektą minėtą rekordą. Vėliau ten nė karto iki šios dienos nevyko panašios koncepcijos šou. Todėl norime ir vėl padaryti tai, ko nesugeba niekas kitas – dar kartą pagerinti savo pačių rekordą. Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį labai bus sudėtinga įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių, nes visą vaizdą rodysime iš keturių pusių. Kitų metų koncerte mes padarysime ne tik tokį vaizdą, bet ir 360 laipsnių erdvinį garsą. To arenose Lietuvoje dar nebuvo“, - savo užmojus šiek tiek atskleidžia E. Dragūnas.

 Jo teigimu, 2024 metų grupės veiklos panas labai aiškus: bus įrašytas naujasis albumas ir surengtas greičiausiai tik vienas koncertas – jis ir vyks „Žalgirio“ arenoje.

 „Kai turi tiksliai užsibrėžtą tikslą, jį kur kas lengviau pasiekti. Raginu kuo greičiau nusipirkti bilietus, nes jie tikrai brangs. Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpino 35 tūkstančius gerbėjų, čia bus vietos tik 22 500 žiūrovų. Vėliau jau nebus galimybės patekti“, - sako grupės „SEL“ lyderis.

 Kol kas jis teigia idėjų neatskleisiantis, gali išduoti tik tai, jog koncertas bus teatralizuotas, nes norima surinkti labai įvairią auditoriją, kurioje bus ir jau itin mylimų vyresnių gerbėjų, ir jaunimo, ir vaikų.

 „Tai bus panašu į pasaką“, - intriguoja Selas.

 Bilietus į 2024 metų gruodžio 14 dieną vyksiantį „SEL“ šou Kauno „Žalgirio“ arenoje bus galima įsigyti jau nuo šiandien, gruodžio 7 dienos, Bilietai.lt.Renginio organizatorius: Idėjų logistika, UAB

Organizatorius adresas: Ramybės g. 4-70 Vilnius

Organizatorius kontaktai: selmuscicgroup@gmail.com; +37068977775