Pramogautojų klubas: atpalaiduojančio nugaros masažo malonumai

Tiketa 2021-05-12

Iš vienos pusės sėdimas darbas yra gerai, tačiau jis turi ir tam tikrą minusą – nugaros skausmą. Aš niekada neturėjau nusiskundimų nugara, nejutau skausmo, bet kada kėdėje susirangai kaip riestainis ir sakai, kad taip dirbi, anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai nugara prašosi pagalbos. O pagalbą man suteikė ,„Health & Beauty therapy by Ispado“ specialistė, atlikusi atpalaiduojantį nugaros masažą.

Nuo pat pirmos minutės teigiamai nuteikia aplinka. Salonas įsikūręs Kauno senamiestyje, Raguvos g. 4-7, o vos įėjus į saloną, patenki į šviesų ir jaukų laukiamąjį. Laukimas neprailgsta, kadangi tas kelias minutes tenka pasišnekučiuoti su masažo meistre, kuri man ir atliko masažą. Pokalbio metu išsiaiškinam, kad tai bus mano pirmasis masažas, todėl išgaunu pažadą, kad masažuotoja manęs labai nenuskriaus (kadangi gydomieji masažai reikalauja nemažai jėgos) ir po kelių minučių aš jau masažo kabinete, pasiruošusi procedūrai. Įtampą dėl nežinios, ko tiksliai tikėtis, numalšina raminanti muzika ir itin jauki atmosfera: kabinetas skendi jaukioje prieblandoje, ant sienos kaba svarbią mintį išreiškiantis paveikslėlis ir aplinka tikrai neprimena gydytojos kabineto. Masažuotoja procedūrą pradėjo labai švelniai, tarsi norėdama sužinoti, kurie nugaros taškai yra problematiški ir palaipsniui susitelkė į intensyvų masažavimą. Po procedūros galvoje sukosi vienintelė mintis: „Tai kažkoks kosmosas.“ Nepaisant to, kad tai buvo mano pirmoji profesionalaus masažo patirtis, galiu drąsiai teigti, kad specialistė puikiai išmano savo darbą, kadangi išjudino visus skausmus ir net praėjus keletui valandų, jutau, kad nugara vis dar dilgčioja.

Turėkit omenyje, kad tai intensyvus, gydomasis masažas, labai rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą. Čia ne tik švelniai glosto, tačiau ir intensyviai maigo svarbius, tačiau įtemptus nugaros taškus. Visgi, patirtis neįkainojama ir tai, be jokios abejonės, galėtų būti puikia dovana artimiesiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais ar pasilepinimas sau, po sunkios darbo savaitės. Tikrai čia dar sugrįšiu ir prigriebsiu dovanų artimiesiems.

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

Vilma Kulytė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje