Pramogautojų klubas: SPA malonumai Kaune

Tiketa 2021-06-09

Kaune naujai atsidariusi „Aušra SPA“ - puiki vieta, norintiems trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio, tačiau per daug nenutolti nuo miesto centro: SPA įsikūręs vos kelios minutės nuo „Akropolio“, tad išalkę po vandens procedūrų, galėsite sočiai prikimšti pilvus čia, o jei vis dar norėsis ramybės - Jūsų lauks visai prie pat esanti Nemuno krantinė.

„Aušra SPA“ apsilankėme kartu su vaikinu. Registratūroje mus pasitikusi administratorė iškart maloniai pasiūlė SPA praleisti daugiau laiko, nei buvo nurodyta kupone - „Būkite tiek, kiek norėsis“. Vieną malonų gestą keitė kitas - vos įėjus į baseino ir pirčių zoną, mus pasitiko gelbėtoja ir maloniai papasakojo apie skirtingas pirtis, baseinų gylius ir temperatūras. Šioje zonoje visi klientai taip pat gali nemokamai mėgautis karšta arbata, o kiekvieną dieną lankytojus stebina vis naujų arbatžolių arbata. Juk ne veltui sakoma, kad viskas susideda iš smulkmenų :)

Spa interjeras pasirodė labai modernus ir jaukus, o erdvę puošia daugybė egzotinių augalų. Pirčių mėgėjai čia galės rasti net trijų rūšių pirtis - garinę, lietuvišką ir sauną. Su vaikinu išbandėme visas tris ir vieningai nubalsavome už savo favoritę - lietuvišką! Pirtyse groja atpalaiduojanti muzika, tad nė pajunti, kaip mintimis nusikeli į kokį atogrąžų paplūdimį toli toli nuo Lietuvos. Tikrai apsilankysime dar kartą, tai puiki pramoga ir šeimoms, ir poroms!

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

 

Rasa Dambrauskaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje