Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė

Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė

Pasirodymai:

07-31

trečiadienis


19:00

Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė

Vilnius, Kauno valstybinis lėlių teatras

nuo 26,00 €

07-31

trečiadienis


19:00

Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė Pažaislio liepų alėjos vakarai | Martynas Kavaliauskas ir grupė

Vilnius, Kauno valstybinis lėlių teatras

nuo 26,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

2024 m. liepos 31 d. 19 val. į „Pažaislio liepų alėjos vakarus“ sugrįžta svaiginančio balso savininkas ir vienas talentingiausių šalies atlikėjų, nuolat stebinantis žiūrovus televizijos, muzikos ir teatro scenose – Martynas Kavaliauskas. 

Pastaraisiais metais Martynas nustebino ne viena puikiai klausytojų priimta nauja autorine daina, kurios būtinai skambės ir vasaros koncerte.

"Kas lankosi mūsų koncertuose, puikiai žino, kad mėgstame nepriekaištingai orkestruotus kūrinius atlikti su didele meile, atsidavimu, aistra ir energija. Kaip ir visuomet – ruošiame kokybišką gyvo garso ir vizualiai estetišką šou. Repertuaro linija sujungta itin dinamiškai, kad koncerto svečiai galėtų pasimėgauti tiek mano autorine muzika, tiek puikiai pažįstamos pasaulinės ar lietuviškos muzikos kūrinių interpretacijomis. Išsikėlėme pagrindinį tikslą šių metų koncertui – sieksime, kad mūsų klausytojų patirtis būtų maksimaliai šviesi, pozityvi ir linksma. Žadame sujungti geriausius kūrinius iš visų prieš tai skambėjusių mano programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvio Preslio dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais.”, - atskleidžia Martynas.

Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir naujausias Martyno autorines dainas ir, be abejo, tokius ikoniškus pasaulinius hitus kaip "Caruso“, “Volare” ar „Gimmie gimmie“. Žinoma, žiūrovai gali tikėtis ir netikėtų legendinių, niekada nepamirštamų lietuviškų dainų interpretacijų iš “Hiperbolės”, „Rondo“ ir kitų senųjų šalies grupių repertuaro.

Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys. 

Tikiu, kad visa tai bus tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, kuri įkvepia aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. O svarbiausia – kviečiu kartu pasidžiaugti į mūsų visų namus atkeliaujančia vasara. Labai Jūsų lauksiu.

________________________________________________________________________

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. 

Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus arba įsigyti vietas prie staliukų po stogu (vietų skaičius ribotas).

Bilietus platina kakava.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo. 

Koncertų metu veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

Daugiau informacijos: www.bardai.ltwww.montepacis.lt tel. +37067223266 arba el.paštu: koncertai@bardai.ltinfo@montepacis.ltRenginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VŠĮ

Organizatorius adresas: Antakalnio g. 39-15, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068584897