MultiZaurai Virtuali Kelionė  Dinozaurų Pasaulį!

MultiZaurai Virtuali Kelionė Dinozaurų Pasaulį!

Pasirodymai:

10-27

sekmadienis


12:00

MultiZaurai Virtuali Kelionė Dinozaurų Pasaulį! (PERKELTAS) MultiZaurai Virtuali Kelionė į Dinozaurų Pasaulį! | Klaipėda

Vilnius, Klaipėdos koncertų salė

nuo 19,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

“MultiZaurai” Virtuali Kelionė Į Dinozaurų Pasaulį!

Multimedijinis šou „MultiZaurai“ – tai virtuali kelionė į dinozaurų pasaulį ant didelio ekrano su mokslininkų aktorių palyda iš teletransportacijos centro.

Jūs pateksite į paslaptingąją salą, praleisite daugybę milijonų metų, matysite ant didelio ekrano atgijusius roplius, tyrinėsite dinozaurų pėdsakus, bandysite su jais bendrauti viena kalba ir netgi padėsite išsiveržti jų atžaloms. O svarbiausia, jūs atliksite sunkią misiją – gelbėsite salą ir visus dinozaurus nuo ugninio vulkano.

Valdyti gamtos reiškinius ir keliauti laiku galėsite su unikaliom šviesos diodų apyrankėmis. Panirkite į dinozaurų pasaulį!

Kaip „MultiZaurai“ skiriasi nuo kitų vaikų šou?

ŠIS – NAUJAS PASIRODYMŲ FORMATAS

Spektakliai, naudojantys multimedijines technologijas ir šviesos diodų įrenginius, neseniai užvaldė Europos sostines. Tačiau mūsų šou visiškai sukurtas scenaristų, dizainerių, technikų, animacijos kūrėjais ir animatoriais.

KIEKVIENAS ŽIŪROVAS – ŠOU DALYVIS

Tu ne tik stebi įdomų veiksmą, bet ir aktyviai dalyvauji jame. Kiekvienas žiūrovas gauna interaktyvią apyrankę, kuri padeda valdyti šou siužetą ir suteikia supergalias.

Trukmė: 1 valanda

Vaikams nuo 4 metų. Vaikai iki 3 metų gali nemokamai lankyti šou, neužimant atskiros vietos.Renginio organizatorius: Julian Tkačiov

Organizatorius adresas: Kuršių g. 2 Vilnius

Organizatorius kontaktai: showlifelt@gmail.com / +37069612216