MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver

MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver

Pasirodymai:

12-06

penktadienis


21:00

MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver MILLENNIUM 2000 FEST | Eiffel 65, Groove Coverage, Alice Deejay, Sylver

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 39,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Pirmi 1000 bilietų po 39 eurus!

Į „Žalgirio areną“ sugrįžta „Millennium 2000 Fest“! Tai vienas populiariausių renginių Lietuvoje, atvežantis į Lietuvą žymiausias to meto pasaulines žvaigždes.

Į Lietuvą atvyksta net keturios pasaulinės žvaigždės: „Eiffel 65“, „Groove Coverage“, „Sylver“ ir „Alice Deejay“. Tai bus didžiausias 2000-ųjų vienos nakties festivalis Baltijos šalyse po vienu, „Žalgirio arenos“ stogu.

Pirmoji vakaro žvaigždė – „Alice Deejay“. Olandų „trance-pop“ projektas, kurį įkūrė ir prodiusavo Wessel van Diepen, Dennis van den Driesschen, Sebastiaan Molijn ir Eelke Kalberg. Jie geriausiai žinomi dėl savo 1999 m. singlo „Better Off Alone“, kuris sulaukė viso pasaulio dėmesio ir naujai atgimęs, perremiksuotas šiomis dienomis.

Antroji vakaro žvaigždė – „Groove Coverage“. Vokietijos euro-trance/Hands up stiliaus grupė. Šis stilius išsivystė iš kiek anksčiau paplitusios ir išpopuliarėjusios Europos šokių muzikos. Projektą „Groove Coverage” sudaro Dj Novus ir Axel’is Konrad’as. Melanie Munch (geriau žinoma kaip Mell) yra pagrindinė vokalistė, o jai pritaria dainininkė Verena Rehm. Grupė sukūrė daug dainų, kurios išgarsėjo visame pasaulyje, ypač Vokietijoje. Lietuvoje ir visoje Europoje populiariausios ir „Žalgirio arenoje“ skambėsiančios Groove Coverage dainos: “Moonlight shadow”, “Poision”, “God is a girl” ir kt..

Trečioji vakaro žvaigždė, pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti, „Sylver“. Grupė iš Belgijos, pasaulyje išgarsėjusi su hitu "Turn the Tide" ir "Forgiven", neaplenkia nei vieno 2000-ųjų stiliaus muzikos festivalio ir priverčia tūkstantines minias pakelti į viršų rankas. Pagrindinę grupės vokalistę, nuostabaus balso savininkę gyvai bus galima išgirsti ir Lietuvoje, gruodžio 6-ąją Žalgirio arenoje”.

Vakarui pasiekus kulminaciją ant scenos žengs šokių muzikos genijai – „Eiffel 65“, kurie yra vienų žymiausių pasaulio hitų kūrėjai. Šios Italų grupės kūriniai, tokie kaip „Blue (Da Ba Dee)” , Move your body”, „Heaven“ ir kt. iki šiol groja įvairiose pasaulio radijo stotyse, festivaliuose bei yra perremiksuojami kitų pasaulinio lygio didžėjų.

Taip pat vakaro metu bus surengtas lazerių šou,  sumontuotas įspūdingas kiekis – net 12 tonų garso bei šviesų, 8 metrų skulptūros ir dar 2 didžėjai „Žalgirio areną“ pavers didžiausia šokių muzikos aikštele.

Mes grįšime į spalvingus 2000-uosius metus ir šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją.Renginio organizatorius: ER group

Organizatorius adresas: Kęstučio g. 41-1 Kaunas

Organizatorius kontaktai: 863011019; Infolegendsconcerts@gmail.com