Jonathan Roy - Nice To Meet You Tour 2024 - Vilnius

Jonathan Roy - Nice To Meet You Tour 2024 - Vilnius

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
 

Kanadiečių atlikėjas Jonathan Roy pasirodys gegužės 22 d. Vilniaus "Kablys + Club"!

Sekant tuo pačiu įsipareigojimu autentiškumui, kuris skatino jo albumą "My Lullaby" iš 2021 m., Roy tobulino savo unikalų garsą "Life Distortions" albume - kūrinyje, kuris atsiskleidžia kaip Jonathano evoliucijos kaip asmenybės ir atlikėjo visuma. Nors albume rasime elementų, būdingų atlikėjo kūrybai, kurie padarė jo muziką populiarią jo karjeros pradžioje, skambesys "Life Dimension" atrodo tikresnis nei kada nors anksčiau, ką Kanadytis kada nors darė.

Naujosios garso krypties puikus atstovas yra singlas "Stay in Bed and F*** (While the World Burns)", retro stiliaus Motown daina su šiuolaikiniu R'n'B backbeat, kuris prideda aštrumo jo užkaitintam vokalui.

Dirbdamas su garbinamu muziku/producentu Brianu Howesu (Hinder, Skillet, Nickelback) ir savo ilgametiu būgnininku bei bendradarbiu Marcu Belandu, Jonathan subūrė "Life Distortions" kūrimo komandą. Taip pat prie projekto prisidėjo Tee (Drake, Alessia Cara), Stevie Aiello (Thirty Seconds to Mars, Of Mice & Men), Drew Polovick (Oston, Friday Pilots Club) ir Heavy (lovelytheband, Dirty Heads).

Apsuptas žmonių, kuriems jis pasitiki, Jonathan eina savo keliu ir nori, kad gerbėjai kartu su juo patirtų tai, ką ateitis atneš.

"Aš manau, kad žmonės jungiasi su tuo, kas tikra" - sako jis. "Žmonės jaučia melo detektorius. Aš groju dainose tai, ką myliu. Bandoma sujungti visus įkvėpimus ir aprengti juos savo būdu. Aš jaučiuosi kaip senamadiškas katinas, kuris kuruoja šį keistą popinę-alternatyvią mišinę ir tai man patinka.Renginio organizatorius: Winiary Bookings Maslowski Stobinski S.C

Organizatorius adresas: Piątkowska 125b/2 Poznan

Organizatorius kontaktai: biuro@winiarybookings.pl