Jessica Shy Kaunas

Jessica Shy Kaunas

Pasirodymai:

08-30

penktadienis


20:00

Jessica Shy Kaunas Jessica Shy Kaunas

Vilnius, Dariaus ir Girėno stadionas

nuo 45,50 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną - rugpjūčio 30-ąją.

Bilietus į vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo penktadienio (kovo 8 d.) 10 val. ryto. Dvi dienas prieš, kovo 6-ąją, pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Jessica Shy - „Apkabink“: https://youtu.be/bklB0Q13iNI

„Šis šou bus vienintelis mano viešas koncertas šiemet, pareikalausiantis viso mūsų komandos laiko, meilės ir jėgų“, - sako Jessica Shy. „Tai bus didžiausias mūsų projektas, svajonės išsipildymas ir istorinis įvykis mano karjeroje. Rugpjūčio mėnesį padovanosime įspūdingą renginį, kuriuo galėsime didžiuotis, o žiemą skirsiu poilsiui, kada galėsiu pasinerti į naują kūrybą“.

Jessica Shy – „Pasaka“ (su Elayork): https://youtu.be/jezEIMRwVTg

Jessica Shy įspūdingą stadioninį šou ruošia kartu su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Dariaus ir Girėno stadione Kaune vyksiančiame dainininkės koncerte gerbėjų pamiltos dainos suskambės naujai. Neabejojama, kad kartu dainuosiančiai daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy paruoš daugybę malonių siurprizų ir staigmenų.

Jessica Shy - „Dėl tavęs“: https://youtu.be/lxNZsyK7amI

Pernai grandiozines gastroles „Pasaka“ surengusi Jessica Shy tapo absoliučia gerbėjų favorite: 2023-aisiais metais žiūrovai daugiausiai rinkosi į jos koncertus. Suskaičiavus parduotų bilietų skaičių paaiškėjo, kad žiūrovai dažniausiai rinkosi Jessicos Shy koncertus: į keturis iš penkių gastrolių „Pasaka“ šou buvo parduoti visi bilietai.

Jessica Shy - „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/HSSKqiydHpo

2023-aisiais metais Jessica Shy pakvietė gerbėjus į savo pirmąsias arenines gastroles „Pasaka“, kurių metu surengė anšlaginius koncertus visose didžiosiose šalies arenose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Į keturis koncertus iš penkių netilpo visi norintys žiūrovai - buvo išpirkti visi bilietai.

Jessica Shy - „Žiburiai“: https://youtu.be/97H_NjzX30E

„Didžiausios turo arenos, daugiausiai patirto jaudulio ir emocijų, suskaičiuotų minučių - viskas tik tam, jog viskas įvyktų vienu įkvėpimu. Pagaliau galėjome išleisti visas užspaustas ašaras. Jų buvo daug“, - pasibaigus koncertų turui susijaudinimo neslėpė Jessica Shy. „Gyvenome įsimintiniausiomis akimirkomis, stengėmės išjausti kiekvieną jų. Ačiū visiems stovėjusiems prieš mane ir už manęs. Tikiuosi, jog sukūrėme jums vieną didelę šventę. Myliu labai“.

Jessica Shy - „Šokam lėtai“: https://youtu.be/uu7OHL52Kxg

Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy šių metų pradžioje triumfavo muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Populiarių hitų „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir vasaros hito „Tyliai pakuždėk“ dainininkė nugalėjo „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose - viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus.

Jessica Shy – „Ilgėtis mėnulio“ (su Nombeko Auguste): https://youtu.be/1z1K2D5RKo0

Penkis įspūdingus areninių gastrolių „Pasaka“ koncertus pernai surengusi dainininkė nekantriai laukia, kada vėl galės koncerte susitikti su savo gerbėjais. Vienintelį 2024-ųjų metų Jessicos Shy koncertą Dariaus ir Girėno stadione Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Jessica Shy - „Rožė“: https://youtu.be/qd9NBxFviJk
 
---

Stovimų A ir B parterių bilietų turėtojai į renginį pateks tik per jiems skirtus atskirus įėjimus (žiūrėti planą). Renginio metu abiejų stovimų parterių (A ir B) bilietų turėtojai stadione bus vienoje bendroje erdvėje. Renginio organizatorius: Live Nation Lietuva, UAB

Organizatorius adresas: Ramybės g. 4-70 Vilnius

Organizatorius kontaktai: +37068280473 / press@livenation.lt