Jacob Collier - The Djesse Solo Show

Jacob Collier - The Djesse Solo Show

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Į Lietuvą atvyksta šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną išskirtinį vasaros koncertą. Patvirtinta, kad vasarą į Lietuvą atvyksta net šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier.

Pasaka! Bus didelė garbė priimti tokį didį talentą ir muzikos grynuolį sostinėje. Liepos 20 d. datą būtinai apsibraukite raudonai kalendoriuose. Primygtinai siūlom. Mūsų laukia dar vienas klasiškas vieno žmogaus koncertas ypatingoje vietoje – Kalnų parke, Vilniuje. Taip atrodo dar viena išpildyta agentūros svajonė. Tai bus gražiausias vasaros koncertas mūsų muilo burbule, brangieji.

Jacobas Collier yra vienas geriausių savo žanre, turi labai daug talentų, rimtų draugų, nuosavą įrašų kompaniją, yra puikus multi-instrumentalistas ir labai šviesus artistas. Už jo nugaros – didžiulė leidykla „Interscope“ ir pats Quincy Jonesas. Jacobo muzikinė karjera yra tikra sėkmės istorija. Joks atsitiktinumas, kad tai jį, vieną mylimiausių savo atlikėjų, prisiviliojome į Vilnių. Ilgokai derėjomės su Jacobo komanda dėl viešnagės sostinėje - tai laikas, tai vieta… Galiausiai patogus maršrutas ir kiti pasirodymai aplink šiame ture, o gal ir dar vieni sėkmingi „Grammy“ apdovanojimai jam, viską sudėjo į savo vietas. Ačiū!

Anksčiau paskelbti Helado Negro, „La Famme“, „Warhaus“, Yungblud, „Jungle“, „Sleaford Mods“, Asafo Avidano, Devendros Banharto ir Jessie Ware koncertai sostinėje taip pat daug žada.

Presale’as jau įjungtas ir prasideda nuo dabar.
Eime!

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Jacobo Collier pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės pirmadienį, vasario 12 d., tačiau jau šiandien prisiekę Jacobo Collier fanai gali sutaupyti. Presale‘as startuoja nuo dabar. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim nuolaidos kodą ir pigiausi bilietai bus tavo kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Kodai galios iki pat vasario 12 d. 10 val.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
O ko čia delsti?

Apie Jacobą Collier

Daugybę „Grammy“ apdovanojimų pelnęs muzikos kūrėjas, dainų autorius, puikus instrumentalistas ir prodiuseris Jacobas Collier yra vienas ryškiausių Z kartos muzikinių protų. Jacobo Collier šlovės dienos tęsiasi! Praėjusį savaitgalį „Grammy“ apdovanojimuose jis pelnė dar vieną statulėlę ir yra vienintelis britų muzikantas istorijoje, kurio visi keturi karjeros albumai įvertinti „Grammy“. Kovo 1-ąją į pasaulį bus paleistas naujausias jo darbas „Djesse“ (ketvirtoji dalis), kuriame kolaboracijos su Johnu Legendu, Stormzy, Chrisu Martinu iš „Coldplay“ ir daug kitų šviesuolių.

„Spalvingas Z kartos Mocartas“, - taip apie Jacobą Collier rašė „The New York Times“. „Aš nieko panašaus dar nesu matęs“ – sakė garsus britų reperis Stormzy, kurio paskutinio albumo net 7 dainas padėjo parašyti tas pats Jacobas Collier. Grupės „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas jį pavadino „geriausiu muzikantu pasaulyje“. „Coldplay“ yra prisiekę Jacobo fanai, todėl noriai dalinasi viena scena, o Jacobas jiems „skolina“ savo balsą grupės įrašams. Gyva muzikos legenda, Jacobo Collier vadybininkas ir mentorius Quincy Jones kadaise jo talentą atrado „Youtube“ platformoje, o šiandien rūpinasi jo karjera ir pridūrė: „Niekada gyvenime nesu matęs tokio talento.“ O jis tikrai žino, ką sako.

Kartą Quincy Jonesas jį nusiskraidino į „Montreux“ džiazo festivalį Šveicarijoje. Ten jie susitiko su kita JAV džiazo legenda Herbie Hancocku. Herbie nusipirko visa Jacobo Collierio muzikos katalogą iš „BandCamp“ ir parašė jam susižavėjimo laišką. „Quincy Jonesas man lyg krikštatėvis“, - sako Jacobas. Gali tik įsivaizduoti, ką reiškia ir kiek duoda tokios pažintis jaunam muzikos kūrėjui?

Jacobo solinė karjera tikrai nėra viskas, kas telpa jo įrašų bagaže. Jacobas Collier šiandien yra vienas geidžiamiausių muzikantų ir prodiuserių planetoje, su juo dirbti svajoja įvairios džiazo, popmuzikos ir repo žvaigždės. Hansas Zimmeris pavadino jį savo herojumi ir kartu su Pharelliu Williamsu pasirodė su juo Koučelos festivalyje. SZA pasakojo, kad persekiojo Jacobą „Instagram“ platformoje, kol įtikino jį bendradarbiauti su ja. Jacobas turi dainų ir bendrų darbų su Laura Mvula, Becca Stevens, Lianne La Havas, Kimbra, Alicia Keys, Pusha T ir daugybę kitų. Jo bendradarbių ir draugų sąrašas tiesiog įspūdingas ir šiame aprašyme jam vietos tikrai tiek nėra.

Be tėvo augęs Jacobas Collier muziką jaučia daugeliu kampų, yra nuostabus artistas ir yra neišsemiamas muzikos šaltinis. Jacobas nuolat turi daug idėjų ir žino, kaip jas įgyvendinti. Labai gražu stebėti, kaip jam klostosi karjera. Galybė gražių kolaboracijų, krūva leidinių ir įrašų, unikalus muzikos pasaulis ir gyvų pasirodymų magija. Atrodo, kad jam sekasi visur, o kiti nori su juo kurti ir turėti reikalų. Tai, ką ir kaip jis daro, yra labai įdomu ir vertinga. Nieko nuostabaus, kad kolegos muzikantai jį vunderkindu vadina ir patys siūlosi bendradarbiauti.

Balsas jam yra pats svarbiausias muzikos instrumentas ir įrankis. Jį apsėdo mintis, kad kiekvienas žmogus pasaulyje turi balsą, ir kiekvienas balsas yra skirtingas. Savo koncertuose jis mėgsta diriguoti publikai lyg chorui. Tai tapo jo vizitine kortele ir itin magišku dalyku. Žmonės tai dievina. Pilnas internetas tokių įrašų iš viso pasaulio. Galima tik įsivaizduoti, kaip tai gyvai atrodys Kalnų parke. Net 100 tūkstančių skirtingų balsų choras „skambės“ ir jo naujausiame albume.

Tai, kad Jacobas pritraukia tiek daug įvairių žanrų gerbėjų, liudija jo muzikos, kurioje yra džiazo, folkloro, R&B ir klasikos elementų, magiją ir galybę. Kadaise jam užteko tik „Logic“ muzikos programos, klavišų ir mikrofono, kad taptų „Youtube“ sensacija. Šiandien Jacobas Collier žaidžia tik savo paties sukurtoje lygoje, nuolat atranda save iš naujo ir jo su niekuo supainioti negalima. Jis genialus ir niekas dėl to nesiginčyja.

Jo kalendoriuje labai mažai laisvų datų ir jis tikrai labai užimtas žmogus. Dėl jo pasirodymų šiandien pešasi didžiausi muzikos festivaliai ir prestižinės koncertų salės. Jis vertas pažinties ir tokio didelio koncerto Vilniuje. Didelė privilegija, kad jo gyvą pasirodymą galėsime pamatyti sostinėje.

Šiame koncertų ture jo stiliumi rūpinasi garsi stilistė Marta Del Rio, kurios klientų sąraše tokie vardai kaip Lady Gaga, Billie Eilish ir Tinashe. Kultiniu pamažu tampantis įvaizdis Jacobui Collier kainuoja nedaug pastangų: daugumą savo drabužių ir aksesuarų jis perka parduotuvėse „iš antrų rankų”, o jis pats – tvarumo ambasadorius.

Sveikinam atradus dar vieną muzikinį džiaugsmą.

8 Days A Week hq

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt
 

Nuorodos
https://www.jacobcollier.com
https://www.facebook.com/JCollierMusic
https://www.instagram.com/jacobcollier
https://www.youtube.com/@jacobcollier
https://twitter.com/jacobcollierRenginio organizatorius: 8 Days A Week Agency, UAB

Organizatorius adresas: Islandijos g. 6, Vilnius

Organizatorius kontaktai: www.8dw.lt / tickets@8dw.lt