Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru

Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru

Pasirodymai:

12-17

antradienis


19:00

Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Kaunas

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 29,00 €

12-20

penktadienis


20:00

Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru Home Alone Live in Concert | su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Kauno valstybiniu choru | Vilnius

Vilnius, AVIA SOLUTIONS GROUP Arena

nuo 29,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Panda Concert ir  ©1990 Twentieth Century Fox pristato:

HOME ALONE LIVE IN CONCERT

Dalyvauja:

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras

Dirigentas – Sir DIRK BROSSÉ

Gruodžio 17 d. 2024 KAUNAS, Žalgirio Arena

 Gruodžio 20 d. 2024 VILNIUS, Twinsbet Arena

Po didžiulės sėkmės ir gausybės gerų įvertinimų sulaukusio 2023m. Vilniaus Twinsbet arenoje vykusio Home Alone Live in Concert didžiausio kalėdinio renginio, organizatoriai Panda Concert ir legendinė kino kompanijos studija ©1990 Twentieth Century Fox skelbia du koncertus didžiausiose Lietuvos arenose!

Daugelis iš mūsų neįsivaizduojame Šv. Kalėdų be legendinio “Home Alone” (“Vienas Namuose”) filmo ir jo pagrindinio herojaus – žaismingo ir ryžtingo berniuko vardu Kevinas. Šis šventinis hitas pelnė tarptautinį visų tėvų ir vaikų pripažinimą, meilę, užėmė ypatingą vietą visų žiūrovų širdyse, tapdamas tikra kalėdine klasika! ‘’Vienas Namuose’’ jau 34 metus yra neatsiejama šventinių emocijų dalimi!

Organizatoriai Panda Concert bendradarbiaudami su legendine kino kompanijos studija ©1990 Twentieth Century Fox su dideliu džiaugsmu pristato Lietuvai unikalų kalėdinį reginį, kurio metu scenoje per milžinišką ekraną žiūrovai išvys „Vienas Namuose“ filmą, o gyvai scenoje dalyvaus net virš 170 žmonių, geriausių šalies profesionalų! Filmo metu kultinę Johno Williamso muziką atliks Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras. 

Renginio metu pasinersite į tikrą išgyvenimų, emocijų, juoko, vaizdo bei muzikos garsų pliūpsnį! Vadovaujant kviestinei žvaigždei, pasaulinį pripažinimą pelniusiam dirigentui Sir Dirk Brossé, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras atliks kerinčią garsaus kompozitoriaus Johno Williamso šiam filmui sukurtą muziką. Filmo peržiūra su gyvo garso muzikos atlikimu bei galingu būriu žmonių scenoje ir įvairialypių muzikos instrumentų gausa – tai unikali kombinacija, sustiprinanti pojūčius ir nepaliekanti abejingų!

Kviestinė žvaigždė, pasaulinio lygio dirigentas, geras Johno Williamso bičiulis - Sir Dirk Brossé, užburiantis savo profesionalumu ir elegancija neabejotinai įneš Lietuvoje iki šiol nematytų spalvų! Dirk Brossé diriguoja garsiausiems tarptautiniams orkestrams, tarp jų London Symphony Orchestra, London Philharmonic Orchestra, Royal Philharmonic orchestra, Vancouver Opera, Opéra National de Lyon, BBC Concert Orchestra, Hong Kong Chinese Orchestra, Orchestre de la Suisse Romande and the Philharmonic Orchestra of Brussels, Antwerp, Rotterdam, Basel, Madrid, Porto, Birmingham, Ulster, Shanghai, Hong Kong, Seoul, Queensland, St Petersburg, Los Angeles and Boston ir kt.

Sir Dirk Brossé buvo apdovanotas Flandrijos kultūros ambasadoriaus titulu, Flandrijos parlamento aukso medaliu už nuopelnus, Achille Van Acker premija, Joseph Plateau garbės apdovanojimu ir Global Thinkers Forum apdovanojimu už kultūrinio kūrybiškumo meistriškumą. 2010 m. Dirk Brossé buvo paskelbtas Destelbergeno garbės piliečiu. 2013 m. Belgijos suteiktas paveldimo bajoro statusas, Ridderio asmeninis titulas.

“Home Alone Live in Concert” filmo peržiūros su pasaulinį pripažinimą pelniusiais orkestrais bei chorais, atliekančiais filmo muziką skamba garsiausiose Europos ir pasaulio arenose, kaip pavyzdžiui užburiančiame Londono Albert Hall. Pagaliau tokio lygio reginys pasiekiamas ir Lietuvos žiūrovams!

‘’Su dideliu malonumu sukūriau muziką “Vienas Namuose” filmui ir ypač džiaugiuosi, kad šis filmas pakerėjo visą pasaulį. Žinau, kad kalbu visos komandos vardu, kai pabrėžiu kokia mums yra garbė dėl įvyksiančio koncerto Lietuvoje. Tikiuosi, kad Lietuvos publika kasmet vėl ir vėl patirs mūsų filmo skleidžiamą džiaugsmą ir šildančias emocijas “ - sako John Williams cirkas

Jau Gruodžio 17d. Kauno Žalgirio Arenoje ir Gruodžio 20d. Twinsbet Arenoje Vilniuje, vyraujant kalėdinei nuotaikai, susitikite su Kevinu McCallisteriu, kuris netikėtai lieka namuose vienui vienas, kuomet visa jo šeima išskrenda švęsti Kalėdas į Paryžių, ir yra priverstas ginti namus ir save nuo dviejų plėšikų! Ši kultinė premjera nepaliks  abejingų! Patirkime kasmetinę kalėdų tradiciją naujai!

 Renginio organizatorius: Baltic Group LT, MB

Organizatorius adresas: Santariškių g. 75 34, Vilnius

Organizatorius kontaktai: +370 602 68182/ balticgrouplietuva@gmail.com