GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS

GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS

Pasirodymai:

08-24

šeštadienis


20:00

GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS | OLDMAN KAUNAS

Vilnius, OLDMAN Kaunas

nuo 12,50 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

"Graži ir ta galinga" kartu su žymiausiomis Lietuvos istorijos moterimis, raganomis, -ienėmis ir visų mūsų močiutėmis vėl atlekia prie Rotušės vasariniam koncertiniam susitikimui su Kauno poniomis ir ponais! Ant scenos bus galima išvysti tokias Lietuvos istorijos žvaigždes, kaip Žemaitė, Barbora, Dalia ir netgi Bona Sforca. Keliaujant per įvairiausius mūsų istorijos užkaborius ir užkulisius bus šmaikščiai apdainuota Lietuvos moterų istorija. Šitiek istorinių įžymybių vienoj vietoj - retas reiškinys ir įmanomas tik su Gražiu ir tų galingų pagalba. 

Vasaros metu grupė išlipa iš teatro scenų ir keliauja per gyvus laukinius pasimatymus su publika, kuriuose matome vieni kitų žybsinčias akis ir dangų virš galvų. Atviros erdvės, atviros galvos, atviros širdys ir atvira muzika aprėpianti plačią žanrų puokštę. Daug humoro ir dar daugiau meilės, įpučiant galios gyventi aukščiau iškėlus galvas!

Vasaros pasispardymai trumpi, išskirtiniai ir laukiniai "Graži ir ta galinga" vasariniai koncertai - retas delikatesas, tad kviečiame nepraleisti progos pasimėgauti šiuo ypatingu pasimatymu.

 


Renginio organizatorius: Klaipėdos jaunimo teatras, Všį

Organizatorius adresas: Bangų g. 5a, Klaipėda Klaipėda

Organizatorius kontaktai: kjtvadyba@gmail.com / +37068653577