Exclusive: Yellowjackets (USA) - 30th album „Parallel Motion” tour

Exclusive: Yellowjackets (USA) - 30th album „Parallel Motion” tour

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Russell Ferrante – Keys
Bob Mintzer – Sax
Dane Alderson – Bass
William Kennedy - Drums

„Tanqueray nealkoholinis“ ir Jazz Cellar 11 pristato - desertas džiazo gurmanams klubo sezono pabaigai - modernaus džiazo muzikos gyvos legendos iš JAV Yellowjackets JazzCellar11 scenoje. Dviejų GRAMMY apdovanojimų laimėtojai ir 17 GRAMMY nominantai pradeda savo turą (antras koncertas) Vilniuje dovanodami mums galimybę klausytis gyvai jų 30-tojo albumo Parallel Motion.

Grupė, egzistuojanti jau daugiau nei 40 metų, yra viena iš savo stiliaus lyderių. Nuolat atsinaujindami per vis aukštesnio lygio instrumentuotę savo unikaliame elektroakustiniame garse, dabartinė sudėtis, kurią sudaro Bob Mintzeris (tenorinė ir soprano saksofonas/EWI), Russell Ferrante (fortepijonas/klavišiniai instrumentai), Will Kennedy (būgnai, klavišiniai) ir Dane Alderson (elektrinis bosas, MIDI sekvensorius), demonstruoja kolektyvą savo aukso amžiuje.

Ko gero beprasmiška vardinti jų bendradarbiavimus su kitais atlikėjais - tai yra visa modernaus džiazo enciklopedija. Verta paminėti, kad jų 25-asis albumas buvo įrašytas su legendiniu WRD bigbendu.

"Ši grupė niekada nesnaudžia ant laurų," sako tenorinio saksofono/EWI atlikėjas Bob Mintzeris, Yellowjacket narys nuo 1990 m. ir WDR Big Band pagrindinis dirigentas nuo 2016 m. "Yellowjackets nuolat atsinaujina ir atranda naujus dalykus. Mes keturi esame lanksčiausi muzikantai, su kuriais kada nors esu dirbęs. Bet kokia situacija, bet koks stilius, mes žinome, kad galime tai padaryti. Kalbant apie WDR, jie yra vienas geriausių didžiųjų džiazo ansamblių pasaulyje. Aš žinojau, kad šie du kolektyvai sudarys gražią santuoką."

Nepraleiskite unikalios progos išgirsti džiazo legendas iš arti.
Bilietų kiekis ribotas.Renginio organizatorius: Sostinės džiazo klubas, UAB

Organizatorius adresas: Aušros Vartų g. 11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068411382