Dominykas Vyšniauskas Quartet feat. Dovydas Stalmokas

Dominykas Vyšniauskas Quartet feat. Dovydas Stalmokas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Dominykas Vyšniauskas - trumpet, trombone
Rihards Goba - guitar
Edvins Ozols - double bass
Artis Orubs - drums

Special guest - Dovydas Stalmokas - baritone saxophone

(post bop, hard bop, swing)
JazzCellar11 klube - vieni ryškiausių Latvijos džiazo muzikantai kartu su Dominyku Vyšniausku priešakyje. Šiuos muzikantus jungia ne tik profesionalumas bei meilė ir atsidavimas muzikai, bet ir žaismingas nusiteikimas ir gera nuotaika scenoje, kuria jie, žinoma, dalinasi ir su klausytojais salėje.

Visi jie yra per trumpą laiką tapusio prestižiniu Latvijos Radijo Bigbendo nariai.
Latvijos Radijo bigbendas, koncertuojantis su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Kurtas Ellingas, Džeimsas Morrisonas, Roberta Gambarini, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Jojo Mayer, Richard Bona ir daugeliu kitų, deleguoja savo ritmo grupę bei savo solistą ir mūsų šalies pasididžiavimą Dominyką Vyšniauską koncertui klubo scenoje

Dominykas Vyšniauskas - nors retai groja Lietuvoje, tačiau yra gerai pažįstamas Latvijos džiazo mylėtojams, kadangi groja žymiausiame Latvijos radijo bigbende ir yra pagrindinis solistas šiame tarptautinį pripažinimą gavusiame kolektyve.

Latvijos atlikėjai tikrai nenusileidžia lygiu ir skoniu Lietuvos kolegoms. Kontrabosistas Edvins Ozols ir būgnininkas Ivars Arutunyans yra vieni užimčiausių Latvijos džiazo scenos atstovų. Kartu su Dominyku jie koncertuoja jau ne pirmus metus ir spėjo užkariauti ir Jazz Cellar 11 klubo lankytojų širdis.

Latvijoje šių muzikantų pristatyti nereikia - jie yra vieni ryškiausių šalies atlikėjų, dalyvaujantys ir daugelyje kitų projektų, tame tarpe ir autorinių, juolab kad patekti į prestižinį, aukščiausių lygio tarptautiniuose renginiuose Latviją atstovaujantį bigbendą nėra lengva.

Muzikantus sieja ne vien bendrumas muzikoje, bet ir gyvenime. Todėl scenoje alsuoja nesuvaidinta draugijos ir pasitikėjimo atmosfera, o mėgstantiems džiazo klasiką ir gerą ir išpuoselėtą skonį tai bus tikrai įsimintinas vakaras. Renginio organizatorius: Sostinės džiazo klubas, UAB

Organizatorius adresas: Aušros Vartų g. 11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068411382