D.Golovanov & No Name Jazz Fellas

D.Golovanov & No Name Jazz Fellas

Pasirodymai:

04-25

ketvirtadienis


20:00

D.Golovanov & No Name Jazz Fellas D.Golovanov & No Name Jazz Fellas

Vilnius, Vilniaus paveikslų galerija

nuo 23,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Dmitrij Golovanov - piano, keys
Artūrs Duckis - electric bass
Domantas Razmus - drums
(Modern jazz)

Jų išskirtinumas reikalauja išskirtinio klausytojo. Jų atliekama muzika ir atiduodama energija yra per daug vertinga, kad būtų švaistoma minioms. Jie kuklūs ir nekalba apie savo talentą. Apie tai kalba visi juos girdėję. Jie nekuria “stories” socialiniuose tinkluose, jie kuria istoriją Lietuvos džiazo scenoje.

Tai No Name Jazz Fellas - tai visiškai naujas muzikinis reiškinys Lietuvos džiazo pasaulyje ir bei drąsus ir atviras atsakas šiuolaikinio pasaulio tendencijoms rinkti sekėjus bei kurti muzika vardan populiarumo.

Dmitrijus Golovanovas - neabejotinai vienas ryškiausių Lietuvos džiazo pianistų bei kartu su pripažintais džiazo muzikantais kuria muzikinį koliažą, nepertraukiamą istoriją reflektuodami į nepertraukiamą scrollinimą Tuo pačiu ironiškai ir alegoriškai nubraukiant vardus ir pavardes, biografijas ir pasiekimus, atsisakydami žinomumo kulto ir įrodydami, kad net niekam nežinomi muzikantai (o tokie jie ir yra pasauliniame kontekste), gali kurti įspūdingą ir prasmingą muzikąRenginio organizatorius: Sostinės džiazo klubas, UAB

Organizatorius adresas: Aušros Vartų g. 11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37068411382