Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL

Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL
Meno vadovas ir dirigentas Benjamin Haemhouts (Belgija)
Solistė IRINA ZAHHARENKOVA (fortepijonas, Estija)
Dirigentas BENJAMIN HAEMHOUTS (Belgija)


Ludwig van Beethoven, Peeter Vähi, Arvo Pärt, Luc Van Hove

Pirmą kartą Šiaurės Europos regione koncertuosiantis Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL pasirodys Lietuvoje, Pažaislio  muzikos festivalyje. Novatoriškas ir drąsus kolektyvas, užsitarnavęs tvirtą reputaciją tiek klasikinės muzikos, tiek eksperimentinių tarpžanrinių projektų srityje, programą pristatys kartu su viena universaliausių ir ryškiausių Estijos pianisčių – IRINA ZAHHARENKOVA.

CASCO PHIL yra dinamiškas kolektyvas, kuris apverčia visas išankstines nuostatas apie orkestrą. Tai lanksti, atsidavusi muzikantų grupė su plačiu repertuaru. Remdamasis Vakarų Europos klasikinės muzikos kūriniais, CASCO PHIL sąmoningai peržengia žanrų ribas ir mėgsta įžengti į šiuolaikinio avangardo, džiazo ir populiariosios muzikos sritis.

Nuo pat įkūrimo kolektyvui vadovauja dirigentas BENJAMINAS HAEMHOUTSAS, kurio kūrybinė veikla išsiskiria „rokenrolo prieskoniu, kūrybiškomis idėjomis ir daugybe veržlumo“. B. Haemhoutso meninės vizijos vedamas CASCO PHIL tapo unikaliu Belgijos scenos reiškiniu.

Naujų idėjų nestokojantys muzikai sako: „Kaip atlikėjai CASCO PHIL visada žvelgiame į priekį. Kur link turėtų eiti tradicinio orkestro idėja? Kaip galėtume atnaujinti šį seną repertuarą? Kokių nestandartinių sprendimų galime pasiūlyti, kad pasiektume naują auditoriją?“

Tad pažintis su šiuo išskirtiniu kolektyvu Pažaislio festivalio klausytojams tikrai padovanos naujų įspūdžių, netikėtų sąskambių ir įdomių atradimų!Renginio organizatorius: Pažaislio muzikos festivalis, VŠĮ

Organizatorius adresas: E. Ožeškienės g. 12, LT-44252, Kaunas, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37062026229