ATLIEKOS. Praktinė konferencija

ATLIEKOS. Praktinė konferencija

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

ATLIEKOS. Praktinė konferencija – pirmoji tik į atliekų tvarkymo sektorių ir su juo susijusias aktualijas orientuota konferencija Lietuvoje. Ji skirta atliekų tvarkymo organizacijoms, atliekų tvarkymo įmonėms, savivaldybių atstovams, gamintojams ir importuotojams bei visiems, kuriems rūpi jų sukuriamos atliekos, atliekų tvarkymo sistemos gerinimas, antrinio panaudojimo ir perdirbimo galimybių didinimas.

Konferencijos tikslas – vienoje vietoje suburti sektoriaus atstovus, kurti ryšius tarp gamintojų ir importuotojų bei atrasti sąlyčio taškus, padedančius kurti vieningą, tvirtą, gerai veikiančią atliekų tvarkymo sistemą, atliepiančią tiek sektoriaus dalyvių ir verslo, tiek visuomenės poreikius.

Renginio metu atliekų tvarkymo tema bus nagrinėjama visais atliekų hierarchijos aspektais, taip pat kalbama atliekų šalinimo sąvartyne, deginimo, perdirbimo, pakartotinio naudojimo bei atliekų prevencijos temomis.
Konferencijos lankytojų lauks „Idėjų mugė“, kurioje bus pristatomi gerieji aplinkosauginio švietimo pavyzdžiai, projektai, tvarios aplinkos principus savo veikloje įgyvendinantys verslai, perdirbamų ir perdirbtų atliekų ekspozicija bei ateities pakuotes kuriančios įmonės. Siekiant dalyvaujančių įmonių ir organizacijų simbiozės, organizatoriai kvies renginio svečius dalintis patirtimi, technologinėmis naujienomis bei ieškoti abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybių.

Vakarinėje dalyje – laikas neformaliam bendravimui ir galimybė nusikelti į magijos pasaulį kartu su renginio vedėju Mantu Wizard!

Renginys vyks: Balandžio 25 d., viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ (Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, 14200 Vilnius)

Detali renginio programa – jau netrukus.

*Organizatoriai gali keisti planuojamą konferencijos programą ar ją pildyti be išankstinio perspėjimo.Renginio organizatorius: „Kita forma agentūra“, MB

Organizatorius adresas: Pijų g. 6, Vilnius, Lietuva

Organizatorius kontaktai: +37063377609