Armin van Buuren

Armin van Buuren

Pasirodymai:

08-31

šeštadienis


18:00

Armin van Buuren Armin van Buuren

Vilnius, Tallinna lauluväljak (al 2023)

nuo 85,60 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Metų megašou - rugpjūčio 31 d. Talino dainų šventės teritorijoje koncertuos Arminas Van Buurenas
 
Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, Talino dainų šventės teritorijoje vienintelį grandiozinį šou regione surengs vienas populiariausių pasaulio atlikėjų Arminas Van Buurenas. Jo kūryboje, be kita ko, skamba superhitai "This Is What It Feels Like", "In And Out Of Love", "Love You More", "Blah Blah Blah", "Burned With Desire", "Fine Without You" ir daugelis kitų. Tai vienintelis pasirodymas Baltijos šalyse, todėl tikimasi, kad koncerte dalyvaus daug užsienio svečių.
 
Radijo stoties "Sky+" programų direktorius Vaido Panelis nuoširdžiai džiaugiasi Armino Van Buureno sugrįžimu. "Arminas van Buurenas yra kultinis vardas trance muzikos pasaulyje, o jo sugrįžimas į Estiją yra nuostabus pripažinimas mūsų klausytojams. Armino muzika iki šiol padarė įtaką kelioms kartoms, o šis rugpjūčio vakaras Taline - gera proga šokių muzikos mylėtojams patirti dar vieną istorinį momentą Dainų šventės aikštėje, įpratusioje rengti didelius renginius, - sakė Pannel. "Armino vizitinė kortelė - iki smulkmenų nušlifuotas garso ir vaizdo derinys, kuris jaudinančiai veikia net ir nedažnai su jo muzika susiduriantį žmogų. Šis festivalį primenantis didelis šou neabejotinai yra vertas dėmesio renginys, kuriuo užbaigsime trumpą muzikinę vasarą.
 
Armin Jozef Jacobus Daniël van Buuren - olandų didžėjus ir prodiuseris, gimęs 1976 m. gruodžio 25 d. Nuo 2001 m. jis veda kassavaitinę radijo laidą "A State of Trance" (ASOT), kuri per 100 radijo stočių pasiekia beveik 40 mln. klausytojų 84 šalyse. Penkis kartus buvo išrinktas geriausiu didžėjumi prestižiniame "DJ Mag Top100" reitinge, o 2023 m. užėmė penktąją vietą. 2013 m. jis kaip pirmasis solo didžėjus grojo "Madison Square Garden" ir tai tapo vienu svarbiausių jo karjeros įvykių.
 
Arminas van Buurenas žinomas ne tik kaip didžėjus, bet ir kaip sėkmingas prodiuseris. Didelės sėkmės sulaukė jo albumai, tarp jų 76 (2003), Shivers (2005), Imagine (2008), Mirage (2010), Intense (2013) ir Embrace (2015). Jo singlas "This Is What It Feels Like" pelnė "Grammy" nominaciją. Jo muzikai būdingas universalumas ir ribas laužantis stilius.
 
Be didžėjaus karjeros ir muzikos prodiusavimo, Arminas taip pat yra įrašų leidyklos "Armada Music" savininkas. Nuo 2003 m. "Armada Music" išaugo į vieną sėkmingiausių įrašų leidyklų pasaulyje, apimančią daugiau nei 40 šaltinių ir leidžiančią tiek garsių vardų, tiek kylančių talentų kūrinius.
 
Armino van Buureno karjeros viršūnėje - pasirodymai didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir klubuose, įskaitant pasirodymus "Madison Square Garden", Nyderlandų karališkosioms šeimoms ir "A State of Trance" renginiuose. Jo įtaka muzikos pasauliui ir didžėjų kultūrai yra neįkainojama, o atsidavimas gerbėjams - nepamirštamas.


Renginio organizatorius: Baltic Live Agency OÜ

Organizatorius adresas: Narva mnt 5 Tallinn 10117 Harjumaa

Organizatorius kontaktai: