Vilniaus tango teatras - Tango Furioso

Vilniaus tango teatras - Tango Furioso

Pasirodymai:

08-22

ketvirtadienis


20:00

Vilniaus tango teatras - Tango Furioso Vilniaus tango teatras - Tango Furioso

Vilnius, La Casa Del Tango, Gedimino pr. 64

nuo 45,00 €

08-24

šeštadienis


20:00

Vilniaus tango teatras - Tango Furioso Vilniaus tango teatras - Tango Furioso

Vilnius, La Casa Del Tango, Gedimino pr. 64

nuo 45,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Vilniaus tango teatras skaičiuodamas jau dešimtuosius kūrybinės veiklos metus kviečia jus pasinerti į nepakartojamą premjerą – "Tango Furioso".

„Tango Furioso“ – tai spektaklis, kuriame susipina tradicinio ir šiuolaikinio tango elementai. Choreografijoje atsispindi tiek klasikinis tango, tiek modernios šio šokio interpretacijos, kurios suteikia tango kultūrai naują kvėpavimą. Tai ne šiaip sau šou, tai - emocinės kelionės istorija, kviečianti žiūrovus įsisukti į tango pasaulį, kuriame jausmai išreiškiami ne žodžiais, o kūno kalba.

„Tango – tai šokis, kuriame slypi visa gyvenimo galybė: nuo gilios melancholijos iki džiugaus triumfo, nuo švelnios meilės iki nevaldomos aistros, bet geriausia žinia apie tango yra ta, kad jis niekada nesibaigia“, tikina Vilniaus tango teatro vadovas ir choreografas Sigitas Repšys.

Žodis "Furioso" ispaniškai reiškia "Įsiutęs", - sako choreografas ir vienas iš teatro vadovų Alexis Gonzalez, tačiau šis žodis nebūtinai yra negatyvus. Įsiūtis gali būti ir kūrybinė jėga, audra, kuri išvalo, įneša gaivaus oro, išsklaido senas emocijas ir paruošia vietą naujoms. Mūsų spektaklis „Tango Furioso“ siekia perteikti šį jausmą – jis yra energingas, intensyvus, pilnas gyvybės ir aistros, o kiekvienas judesys, kiekviena muzikinė nata yra prisotinta šios galingos energijos, kurią mes norime perduoti žiūrovams".

Kiekvienas šokėjas dalį savasties atiduoda kuriamiems personažams, todėl „Tango Furioso“ yra toks unikalus. Mes nesiekiame tik atkartoti tradicijas, mes kuriame kažką naujo, įkvėpto senų šaknų, bet šiuolaikiško ir gyvo“ , sako tango šou kūrėjai.

Šoka: Europos tango čempionai: Rūta Keller ir Alexis González, Vilniaus tango teatro šokėjai: Verónica Luna, Ieva Eisimantė, Emmanuel Riquelme,

Vokalistė: Patricija Luščynska.
Choreografai - režisieriai: Sigitas Repšys ir Alexis González.
Šviesa ir garsas: Modis Events ( "MB Modžio renginiai" )


Renginio organizatorius: Vilniaus Tango Teatras, VšĮ

Organizatorius adresas: Savanorių per. 49-7 Vilnius

Organizatorius kontaktai: