Vilniaus tango teatras - DECATANGO

Vilniaus tango teatras - DECATANGO

Pasirodymai:

10-06

sekmadienis


18:00

Vilniaus tango teatras - DECATANGO Vilniaus tango teatras - DECATANGO

Klaipėda, Klaipėdos Kultūros fabrikas

nuo 26,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Vilniaus tango teatro kūrybinės veiklos dešimtmečio jubiliejinis šou „Decatango“. 

Kad ir ką besakytumėte, bet išgirdę žodį „tango“ visi suklūstame, lyg išgirsto žodžio vibracija mums tolimu aidu primintų kažką iš mūsų pačių praeities, arba tai, ką jau buvome bepradedą užmiršti ir tada nebyliai mintyse dar kelissyk, liežuvio pagrindą spausdami prie gomurio taip paryškindami raidę „n“ pakartojame tą paslaptingą žodį - tango... Taip, šitas šokis kupinas paslapčių ir mums primena pačius save.

„Decatango“ - tai mūsų dešimtmetis. Jis visoks: įvairiaspalvis, aistringas, ugningas, romantiškas, liūdnas, nostalgiškas, bet visada tikras ir labai nuoširdus. Nes nenuoširdaus tango tiesiog... nebūna. 

„Decatango“ išskirtinis renginys. Svarbus ne tik mums - teatro kūrėjams, bet ir visai Lietuvos kultūros bendruomenei ir jo gerbėjams, išsibarsčiusiems po visą Lietuvą. Per dešimt profesionalios veiklos metų Vilniaus tango teatras rado vietą Lietuvos kultūrinėje terpėje, pelnė pripažinimą ir tapo reikšmingu kultūriniu reiškiniu.

Ir tik nedaugelis žino, kad argentinietiškas tango, pasaulio kultūros paveldo dalis, į Lietuvą galėjo ateiti tik kartu su mūsų šalies laisve. Nuo šiol tango jau turi savo praeitį ir čia: nuo pirmųjų nedrąsių žingsnių iki įvairiuose Lietuvos miestuose susikūrusių tango bendruomenių ir šokėjų, atstovaujančių ir garsinančių Lietuvą pasauliniuose tango čempionatuose.

Mes, Vilniaus tango teatras, švęsdami savo veiklos dešimtmetį norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie mūsų sėkmės.

"Decatango" yra ne tik šventinis renginys, tai - visų mūsų istorija.

Dalyvauja: Europos tango čempionai  Rūta Keller ir Alexis Gonzalez, Veronica Luna, Emmanuel Riquelme, Ieva Eisimantė, Egidija Mačiulytė, Patricija Luščynska, Eglė Kasteckaitė ir kt.

Choreografai: Sigitas Repšys ir Alexis Gonzalez

Šviesa ir garsas: „Modis Events“ (MB „Modžio renginiai“)Renginio organizatorius: Vilniaus Tango Teatras, VšĮ

Organizatorius adresas: Savanorių per. 49-7 Vilnius

Organizatorius kontaktai: