Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei''

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei''

Pasirodymai:

12-05

ketvirtadienis


18:00

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Šiauliai

Vilnius, Šiaulių arena

nuo 30,00 €

12-06

penktadienis


18:00

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Vilnius

Vilnius, AVIA SOLUTIONS GROUP Arena

nuo 30,00 €

12-12

ketvirtadienis


18:00

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Panevėžys

Vilnius, Kalnapilio arena

nuo 30,00 €

01-04

šeštadienis


17:00

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Palanga

Vilnius, Palangos koncertų salė

nuo 30,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Sutikite didžiausias metų žiemos šventes ir Naujus metus „pasakiškai“ !

Jauni, žavūs ir talentingi atlikėjai – Vakarė Jarmalavičiūtė ir Orestas Vyšniauskas, įkūnys gražiausią pasakų porą - Pelenę ir Princą, kompozitoriaus Mariaus Matulevičiaus ir tekstų autorės Viktorijos M Anangen muzikinėje pasakoje „Riešutėliai Pelenei “

Jau gruodžio mėnesį žiūrovai spektaklį pamatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Šiauliuose, Vilniuje, Panevėžyje arenose ir naujametinio ilgojo savaitgalio šeštadienį – Palangos koncertų salėje.

Puikūs atlikėjai, nuostabi muzika, smagi, netikėtų posūkių pilna istorija, šmaikštūs dialogai, pasakiški kostiumai ir dekoracijos, orkestras, choras, ritmo grupė, šokėjai...

Spektaklyje pamatysite ir daugiau jaunųjų atlikėjų: pamotės dukras – Danielę Paužaitę ir Ona Mingę Slušnytę, bei scenos grandus – Karalių - Deivydą Norvilą, Karalienę – Renatą Voitechovskają- Norvilę.

Žiūrovus džiugins ir į veiksmą įtraukti orkestro ir grupės muzikantai bei netikėtas dviejų maestro duetas – Šokių mokytojo – Jurijaus Smorigino, bei Orkestro dirigento – Vytauto Lukočiaus.

Painią istoriją papasakos Juokdarys – aktorius Tomas Žaibus, sutiksite ir Pamotę, Princo draugus, medžiotojus, miestelėnus, dėl Princo dūsaujančių merginų būrį.

Ir kaip visos pasakos, mūsų pasaka taip pat baigiasi laimingai...

Visus žiūrovus - didelius ar mažus - kviečiame atvykti pasipuošus „karališkai“ – puošnia suknele ar kostiumu, karūna ar tiara.

Žiūrovams, nusipirkusiems bilietus į sektorių „princesių ložė“,  dovanosime puošnias karūnas ir kitus malonius siurprizus.

Spektakliai rodomi mažesnėse, jaukesnėse arenų erdvėse, tad įsigykite bilietus iš anksto, specialių akcijų metu bus siūlomos geresnės kainos.

Atvykite su pora, atvykite su šeima, atvykite su draugų būriu ar po vieną – garantuojame įspūdingą, pasakišką vakarą!
 

„Princesių ložė“ - Į kiekvieną spektaklį kviečiame atvykti mažas ir dideles – „Pelenes-princeses“ ir „princus“, pasipuošusius karūnėlėmis, princesių suknelėmis ar kostiumais ir įsigyti bilietus į „Princesių ložę“, kuri bus kiekvienoje arenoje specialiame sektoriuje. Nenuskriausime ir mažųjų „princų“. Šios „ložės“ žiūrovams dovanosime ypatingas dovanas ir puošnias tiaras-karūnas. Jie bus maloniai nustebinti ir spektaklio metu.

Kviečiame prisijungti prie šios smagios akcijos ir sukurti tikrą naujametinę pasaką.Renginio organizatorius: Labdaros ir paramos fondas Laisva valia

Organizatorius adresas: Ūmėdžių g. 98-9, Vilnius

Organizatorius kontaktai: 8698 17878/pasakumedis@laisvavalia.lt