''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas

''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas

Pasirodymai:

11-22

penktadienis


19:00

''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas ''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas

Vilnius, COMPENSA koncertų salė

nuo 29,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Sakartvelo Karališkasis nacionalinis baletas su unikalia šokių programa „SAKARTVELO UGNIS“ tik lapkričio 22 d. koncertų salėje „Compensa“.

„Karališkasis nacionalinis baletas“ pristato įstabią  šokių programą, kurioje demonstruojama įspūdinga technika. Kaukazietiški ritmai, dinamiški, ištobulinti judesiai, temperamentingas atlikimas pilnai atspindi programos pavadinimą „Sakartvelo ugnis“.

Šou „Sakatrvelo ugnis“ – tai ne atskirų šokių pasirodymų rinkinys, tai vientisas spektaklis, apjungtas bendros idėjos ir siužetinės linijos.

Pastatyme naudojama 370  unikalių rankų darbo šokių kostiumų.

Nepakartojami šokiai su durklais ir kardais kiekvienam žiūrovui taps neužmirštamu reginiu.

Sakartvelo nacionalinio baleto šokėjai yra įvaldę įspūdingą techniką – tai vieninteliai pasaulyje vyrai, šokantys ant pirštų galų be „blokinių“ batų.

Visa tai kartu su dailiais kostiumais ir didingomis dekoracijomis  prikausto žiūrovų dėmesį, užima kvapą ir neleidžia atitraukti žvilgsnio nuo scenoje vykstančio veiksmo.

Sakartvelo „Karališkasis nacionalinis baletas“, vadovaujamas Gela Pochišvili ir Maya Kiknadze šoka scenoje jau daugiau nei 30 metų. Daugiau kaip 40 milijonų žiūrovų 80 pasaulio šalių plojo šokėjams, stebinantiems žiūrovų vaizduotę puikia šokio technika , neprilygstamu artistiškumu, drąsa ir netramdoma ekspresija, būdinga tik Sakatrvelo šokiams.

Sakartvelo „Karališkasis nacionalinis baletas“ gastroliavo beveik visose pasaulio šalyse. Nuo 1990 m. iki šių dienų Teatras gastroliavo Austrijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Indijoje, JAV, Ispanijoje, Egipte, Prancūzijoje, Japonijoje, Italijoje, Anglijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Turkijoje, Izraelyje ir t.t.

Nauja choreografinė programa „Sakartvelo ugnis“ tai ryškus, spalvingas, lyrinis spektaklis, suteikiantis galimybę prisiliesti prie savitos Sakartevelo kultūros ir pasinerti į užburiantį šokio pasaulį, kuriame harmoningai susilieja skrupulingai ištobulinti judesiai, stilius, elegancija ir kartvelų emocionalumas.

Koncerto trukmė: 2 val. 10 min. su pertrauka.

Meno vadovai -  Gela Pochišvili ir Maya Kiknadze

Choreografas - Gela PochišviliRenginio organizatorius: Big Show Europe

Organizatorius adresas: Laisvės pr. 60 Vilnius

Organizatorius kontaktai: +370 61913997; bigshow.europe@gmail.com