Aleksandras Vasiljevas: Mados namų paslaptys.

Aleksandras Vasiljevas: Mados namų paslaptys.

Pasirodymai:

11-27

trečiadienis


19:00

Aleksandras Vasiljevas: Mados namų paslaptys. Aleksandras Vasiljevas: Mados namų paslaptys.

Vilnius, COMPENSA koncertų salė

nuo 32,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Aleksandras Vasiljevas: „Mados namų paslaptys“

Aleksandras Vasiljevas - garsus mados istorikas, Lapkričio 27 dieną, Vilniuje pristatys monospektaklį „Mados namų paslaptys“. Nežinomi faktai apie didžiausius XX amžiaus dizainerius ir jų neįtikėtinos sėkmės istorijos.

Aleksandras Vasiljevas – mados pasaulio autoritetas, kolekcionierius ir meno kritikas, apie madą išmanantis ir kalbantis apie ją su neįprasta aistra, kuria užkrečia savo klausytojus. Monospektaklis jau sulaukė didžiulio populiarumo tarp mados mylėtojų visame pasaulyje nuo Europos iki tolimos Australijos ir Kanados.

„Mados namų paslaptyse“ sužinosite, kaip madą kūrė Coco Chanel, Christian Dior, Yves Saint Laurent, Gianni Versace, Elsa Schiaparelli, Pierre Cardin ir kaip jų likimai susiję su epochų likimais. Juk jie sukūrė mados pasaulį, kurį žinome šiandien, o jų palikimas iki šiol išlieka neišsenkančiu įkvėpimo šaltiniu ir šiuolaikiniams mados dizaineriams.

Seksualumas, politika, klimatas, religija yra svarbūs komponentai, kurie atspindi mados istorijos eigoje.  Kas yra mados autoritetas ir aprangos kodas? Kas yra mada, iš kur ji atsiranda ir kodėl tiek daug žmonių taip ja sudominti? Ar sunki drabužių gamyba ir baisi konkurencija – irgi mada? Šias ir kitas temas Aleksandras Vasiljevas aptars 3h monospektaklyje.

Nepraleiskite progos pabendrauti su industrijos legenda, pasisemti naujų žinių ir įkvėpimo!Renginio organizatorius: Icons of Europinean ballet MB

Organizatorius adresas: Dariaus ir Gireno g. 42 A Vilnius

Organizatorius kontaktai: icons.euroballet@gmail.com