IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW

IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW

Pasirodymai:

12-15

sekmadienis


17:00

IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW (Palanga) IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW

Vilnius, Palangos koncertų salė

nuo 29,00 €

12-30

pirmadienis


20:00

IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW (Vilnius) IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW

Vilnius, AVIA SOLUTIONS GROUP Arena

nuo 29,00 €

03-29

šeštadienis


19:00

IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW (Kaunas) IEVA DŪDAITĖ GRAND PIANO SHOW

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 29,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Nuo birželio 20 d. iki birželio 24 d. Imtinai visuose “Seven Live” organizuojamose koncertuose galimybė susirasti pigiausia bilietą. Kaina 9 eur arba 15 eur.

Bilietų kiekis ribotas, tad nesnausk ir rask paparčio žiedą.

---
Viena žymiausių Lietuvos pianisčių Ieva Dūdaitė pristato didžiausius savo karjeros koncertus pavadinimu „Grand Piano Show“, kuriuose pristatys save naujame amplua ir pakels fortepijono koncerto sampratą į kitą lygį.
 
Gruodžio 15 d. Palangoje, gruodžio 30 d. Vilniuje ir kitų metų kovo 29 d. Kaune pasirodysianti kompozitorė ir atlikėja taps pirmąja pianiste mūsų šalies istorijoje, surengsiančia turą arenose.
 
I. Dūdaitė laikoma viena perspektyviausių savo kartos lietuvių pianisčių, koncertavusi vienose didžiausių ir prestižiškiausių pasaulio scenų. Pianistė yra grojusi Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos prezidentams, akomponavusi pasaulinio lygio muzikantams, pasirodžiusi įvairiuose muzikos festivaliuose.
 
Vienuolika metų Italijoje, Nyderlanduose ir Vokietijoje muziką studijavusi ir 2020 metais į tėvynę grįžusi kompozitorė gali pasigirti trejais albumais – užsienyje išleistais bei didžiulio pasisekimo sulaukusiais „Tiersen meets Chopin“ ir „Inseparable“ bei naujausiu, šių metų balandį pristatytu albumu „Marie“.
 
Naująjį projektą „Grand Piano Show“ pristatanti kompozitorė ir atlikėja žengia svarbų karjeros žingsnį, kuriuo ne tik pakels savo pasirodymus į aukštesnį lygį, bet ir taps pirmąja pianiste moterimi Lietuvos istorijoje, surengsiančia turą arenose.
 
„Įprastai mano koncertai būna labiau lyriniai, siekiantys intymumo, artimo ryšio su publika, tuo metu šie pasirodymai bus visiškai kitokie. Nors pirmoje dalyje žiūrovai išvys labiau lyrinę, rafinuotą mano pusę, vėliau jų lauks didžiulis sprogstamasis užtaisas. Žodis „koncertas“ čia jau nebetinka, nes bus tikrų tikriausias šou. Ant pjedestalo iškelsime fortepijoną, kurį apsupsime daugybe įspūdingų šou elementų“, – teigia I. Dūdaitė.
 
Vaikystėje fortepijoną pamilusi ir jau 27-intus metus scenoje skaičiuojanti I. Dūdaitė projektu „Grand Piano Show“ siekia pristatyti save visiškai naujame amplua ir pakeisti nusistovėjusią sampratą, kaip turėtų atrodyti fortepijono pasirodymas.
 
„Man šis šou yra didžiulis žingsnis, nes priartinsiu savo didžiausią gyvenimo meilę – fortepijoną – arčiau dar daugiau žmonių širdžių. Tai pats universaliausias instrumentas pasaulyje, universalesnis net už savo limitus turintį žmogaus balsą. 88 klavišai, kuriais gali sugroti bet kokią melodiją ir atlikti muziką, kokią sugroja orkestras“, – pasakoja muzikantė.
 
„Dažnai nė nesusimąstome, kad fortepijoną girdime daugumoje mus supančių kūrinių, ar tai būtų populiarioji, ar klasikinė, ar roko muzika. Noriu šį instrumentą priartinti prie žmonių, parodyti, kodėl aš jį taip pamilau ir kodėl jis man yra tokia aukštesnė visko sintezė. Aš jame randu viską: filosofiją, religiją, matematiką ir pačią universaliausią kalbą. Noriu sukurti tokį šou, kokį išvydus ir išgirdus žmonėms norėtųsi grįžti vėl ir vėl“, – neslepia I. Dūdaitė.
 
Gruodžio 15 d. Palangos koncertų salėje, gruodžio 30 d. Vilniaus „Twinsbet“ arenoje ir kitų metų kovo 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose šou skambės ne tik I. Dūdaitės kūryba, bet ir pasaulinių žvaigždžių, kaip Eltono Johno, „Queen“ ar „Coldplay“ hitai, pianistei talkins vokalistai, styginiai instrumentai bei įspūdingi šou elementai, kurie bus atskleisti netolimoje ateityje.
 
„Grand Piano Show“ renginius organizuoja įmonė „Seven Live“, šiemet dirbanti ir prie tokių projektų, kaip Lino Adomaičio, Angelou, Vienos Mocarto orkestro, „Edith Piaf. The Show“, „Žemaitukų“, „Golden Parazyth“, „Los Secretos de Pablo“ ar „Kamanių Šilelio“ koncertų.
 
Istorinių I. Dūdaitės „Grand Piano Show“ pasirodymų bilietai prekyboje pasirodys 2024 m. gegužės 20 dieną.
 


Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB

Organizatorius adresas: Ozo g.14 Vilnius

Organizatorius kontaktai: info@sevenlive.lt/852477576