JOVANI Show

JOVANI Show

Pasirodymai:

11-29

penktadienis


20:00

JOVANI Show JOVANI Show

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 40,10 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

DJ Jovani skelbia didžiausią karjeros koncertą: surengs areninį šou Kaune

Žinomiausias Lietuvoje didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, skelbia areninį šou didžiausioje šalyje arenoje. Kauną sudrebinsianti elektroninės muzikos fiesta „Jovani - „Žalgirio“ arena“ vyks paskutinį rudens penktadienį - lapkričio 29-ąją dieną - „Žalgirio“ arenoje. Šiemet tai bus vienas didžiausių uždaroje erdvėje rengiamų elektroninės muzikos šou Lietuvoje.

Vieša bilietų prekyba į DJ Jovani areninį šou „Jovani - „Žalgirio“ arena“ Kaune prasidės jau šį penktadienį (gegužės 24 d.) nuo 10 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Dviem dienom anksčiau, trečiadienį (gegužės 22 d.), nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Jovani & „Karališka erdvė“ - „Iš lėto leidžiasi saulė“ (ft. Remis Retro): https://youtu.be/VqSu8iG1_DE

„Esu grojęs šimtuose renginių tūkstančiams žmonių - tai man yra didžiausia dovana. Jau greitai pristatysiu naujas dainas iš rudenį pasirodysiančio albumo, tačiau turiu dar didesnę dovaną. Šiandien skelbiu didžiausią savo karjeros naujieną - areninį šou „Jovani - „Žalgirio“ arena“, – sako Jonas Nainys-Jovani.

Jovani - „I Should Have Known“ (ft. Jazzu): https://youtu.be/G4pkkcUVLHg

DJ Jovani žiūrovams dovanos ypatingą šou ir labai kokybišką koncertą su būriu geriausių mūsų šalies muzikos atlikėjų. Šiemet didžiausiu šalyje elektroninės muzikos šou uždaroje erdvėje pretenduojančiam tapti renginiui „Žalgirio“ arenos scenoje bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika.

Jovani & Justinas Jarutis - „Wildest Dreams“: https://youtu.be/S82JvuVDOCk

„Turiu didelę nuostabią komandą, patirtį ir meilę muzikai bei žmonėms. Surengsime įsimintiniausią šou - koncertą, kurio dalimi tapsite ir jūs. Sukviesiu daug svečių ir geriausių muzikos atlikėjų, su kuriais sukursime nuostabią šventę. Tai bus nepamirštamas nuotykis“, – teigia Jonas Nainys-Jovani.

Jovani & Jurga Šeduikytė - „Nebijok“: https://youtu.be/ZsA0LZ_U1tk

Jonas Nainys-Jovani elektroninės muzikos fanams puikiai žinomas kaip dueto „Radistai DJs“, vadinto tikraisiais elektroninės muzikos vėliavnešiais, narys. „Radistai“ daugelį metų vedė populiarias radijo ir TV laidas, rengė įspūdingus „Radistai Village“ ir „Radistai Catle“ festivalius bei areninius šou, kurie sutraukdavo dešimtis tūkstančių žiūrovų. 
„Radistų“ duetas, dažnai tituluotas geriausiu šalyje, išleido du sėkmingus albumus „On Air“ (2013 m.) ir „On Road“ (2016 m.), kuriuos įrašyti padėjo Vaidas Baumila, Justinas Jarutis, Linas Adomaitis, Donatas Montvydas-Donny Montell, vokiečių grupės „Sono“ dainininkas Lennartas Solomonas ir žaibiškai išpopuliarėjęs „Daddy Was A Milkman“.

Radistai DJs ft. Daddy Was A Milkman - „Breathe In“: https://youtu.be/kyG7k-RPbKU

2017 m. vykusioje muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Radistai“ buvo pristatyti „Metų elektronikos“ apdovanojimui ir pelnė specialųjį prizą. 2018 m. duetas žengė dar vieną didelį žingsnį į užsienio rinką: pasirašė sutartį su viena didžiausių pasaulyje įrašų kompanijų „Warner Music UK“. Ši įrašų kompanija išleido „Radistų“, kartu su dainininke Beatrich, įrašytą singlą „Good Things“.

Radistai DJs & Beatrich - „Good Things“: https://youtu.be/uEhuuWGWu1Y

Šalia veiklos su Radistais, Jonas Nainys-Jovani tesė įspūdingą solo karjerą išleido daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. 2013 m. pasirodė debiutinis solo albumas „One Dream“, kuriame be solo kūrinių atsidūrė ir Jovani prodiusuoti kitų atlikėjų dainų remiksai. Vienas pirmųjų didelės sėkmės sulaukusiu hitų - Igno ir Julie Thompson hito „Hold On“ Jovani remiksas - tapo vienu didžiausiu 2011-ųjų vasaros hitų.

Ignas ft. Julie Thompson - „Hold On“ (Jovani Remix): https://youtu.be/Rd68f3ywWW0

2018 m. pradžioje didelės sėkmės sulaukė Jovani prodiusuota Ievos Zasimauskaitės dainos „When We're Old“ (Kol myliu) versija. Dainininkė su šia daina puikiai pasirodė tų metų „Eurovizijos“ konkurse, kuriame užėmė 12-ąją vietą. Didelės sėkmės sulaukė ir kitas Jovani hitas „Half Life“. „Euforiškas pabėgimas į klubą“ – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos leidinys „Billboard“, negailėjęs pagyrų šiam singlui.

Jovani - „Half Life“: https://youtu.be/7Xstw0RKlbo

Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, teigiantis, kad Jovani ir Jazzu bendras hitas „Keep It To Myself“ buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje.

Jovani - „Keep It To Myself“ (feat. Jazzu): https://youtu.be/KCm4H6SnaI8

Kitas DJ Jovani singlas „Tokyo“, sulaukė dėmesio iš populiariausios Jungtinėje Karalystėje radijo stoties „BBC Radio 1“, kuri dainą pristatė ateities hitams skirtoje laidoje.

Jovani - „Tokyo“: https://youtu.be/v7_XUpvWZeo

2020-ųjų pabaigoje Jonas Nainys-Jovani dar kartą įrodė esantis vienas populiariausių Lietuvoje elektroninės muzikos atlikėjų - su juo kontraktą pasirašė įrašų kompanija „Warner Music Group“. Muzikos gigantė rūpinasi pačių ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių Dua Lipos, Edo Sheerano, „Coldplay“, Tiesto, Davido Guettos, Ritos Oros ir daugelio kitų įrašų leidyba. 2021 m. gegužę pasirodė pirmasis su „Warner Music“ lipduku pažymėtas Jovani singlas „Be Right Back“. Kartu su Jovani prie kūrinio dirbo tarptautinė komanda, dainą prodiusavo kartu su Didžiojoje Britanijoje gyvenančiu lietuvių prodiuseriu Embody, vokaliste tapo australų dainų kūrėja, prodiuserė ir atlikėja Vassy (bendradarbiavusi su Davidu Guetta, Afrojack, Tiesto, „Scooter“).

Jovani - „Be Right Back“ (ft. Embody & Vassy): https://youtu.be/UUamOjEWLEM

„Džiaugiuosi, kad esu tarp nedaugelio Lietuvos muzikos talentų, kurie yra pastebėti užsienyje. Sutartis su viena didžiausių pasaulio įrašų kompanijų yra puikus ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatas, – sakė „Radistų“ atstovas Jonas Nainys-Jovani. „Gali būti, kad tai yra mažas žingsnis „Warner Music“ kompanijai, tačiau tai yra didelis pasiekimas ne tik man asmeniškai, bet ir visai mūsų šalies muzikos industrijai.“

Jovani - „Save Me From Myself“ (ft. NOTSOBAD & Amanda Collis): https://youtu.be/S-0HLKpRQNw

„Mes labai džiaugiamės, kad Jovani prisijungia prie „Warner“ atlikėjų šeimos. Jis yra labai talentingas didžėjus, kurio muzika žavi klausytojus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje“, – sakė „Warner Music Baltics“ vadovas Mikko Manninenas.

Jovani - „Better Without You“: https://youtu.be/MysbvYBrVog

Jonas Nainys-Jovani taip pat prisideda prie įrašų kompanijos „OpenPlay“, talkina jaunosios kartos atlikėjams Jessicai Shy, Nombeko Auguste ir šiemet puikiai „Eurovizijoje“ pasirodžiusiam Silvester Belt. Būtent „OpenPlay“ rūpinasi šių muzikos atlikėjų karjera ir leidžia jų muziką. Pats Jovani su dainininke Jessica Shy yra įrašęs nemažos sėkmės sulaukusias dainas „20 sec.“ ir „Taip atsitiko“.

DJ Jovani buvo patikėta sukurti pagrindinę dainą 2024-ųjų metų Tarptautinės čiuožimo federacijos organizuotam geriausių Europos dailiojo čiuožimo atletų čempionatui, kuris 2024 m. pradžioje vyko Kaune, Lietuvoje. Jovani, kartu su dainininku Donatu Montvydu, įrašė čempionato himnu tapusį hitą „Star“. Taip pat, DJ Jovani naujam gyvenimui prikėlė legendinį grupės „Karališka erdvė“ hitą „Karalių paslaptys (Iš lėto leidžiasi saulė)“ ir vieną populiariausių dainininkės Jurgos dainų „Nebijok“.

Jovani ft. Donny Montell - „Star“: https://youtu.be/EZr5uPvvaBY

Lapkričio 29-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį DJ Jovani areninį šou „Jovani - „Žalgirio“ arena“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.


Renginio organizatorius: Live Nation Lietuva, UAB

Organizatorius adresas: Ramybės g. 4-70 Vilnius

Organizatorius kontaktai: +37068280473 / press@livenation.lt