FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND

FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND

Pasirodymai:

09-04

trečiadienis


20:00

FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND FAITHLESS - LIVE TOUR 2024 - CHAMPION SOUND

Vilnius, Kalnų parkas

nuo 50,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Išankstinė bilietų prekyba Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams – nuo gegužės 15 d. 11 val.;
Registruokis čia: https://bit.ly/44EgHHq
 
 
Britų elektroninės muzikos žvaigždės „Faithless“ rugsėjį koncertuos Vilniuje
 
Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje.
 
„Faithless“ nariai Sister Bliss ir Rollo neslepia: „Jaudinamės, bet ir labai nekantraujame. Žinome, kad mūsų pasirodymai turi būti ypatingi: grupės praeities, muzikinės meilės, Maxi Jazz ir, žinoma, mūsų muzikos ateities šventė.“ Svarbus vaidmuo šiame koncertų ture tenka ir šviesų bei vaizdo efektų meistrui Jvan Morandi, nuo 2001-ųjų kuriančiam išskirtinį „Faithless“ vizualinį braižą.
 
Išankstinė prekyba bilietais į Vilniuje vyksiantį „Faithless“ koncertą Bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams prasidės trečiadienį, gegužės 15 d., 11 val., vieša prekyba – penktadienį, gegužės 17 d., 12 val.  
 
Elektroninės, transo, trip-hopo ir house muzikos grupė „Faithless“ susikūrė 1995 m. Londone, kai  multiinstrumentalistė bei kompozitorė Sister Bliss ir prodiuseris Rollo (jis, beje, yra žinomos britų dainininkės Dido brolis) susipažino su Maxi Jazz, kuris iki tol buvo pasinėręs į hip-hopą. Toks skirtingų stilių kokteilis pasirodė esąs muzikaliai spalvingas ir kūrybiškai sėkmingas – tą įrodo milijonai fizinių „Faithless“ įrašų pardavimų ir jų dainų perklausų įvairiose muzikinėse platformose. Pasak britų muzikos žurnalistikos autoriteto „Mixmag“, „Faithless“ – viena iš 5-ių visų laikų geriausių elektroninės muzikos grupių pasaulyje.
 
Jau pats pirmasis, debiutinis, „Faithless“ albumas „Reverence“ įsiveržė į įvairius Europos šalių muzikos topus, pelnydamas auksinį ir platininį statusus, o singlai „Salva Mea“, „Don‘t Leave“, ir, be abejonės, „Insomnia“ tapo kultiniais šios grupės hitais. 1998 m. išleistas antrasis „Faithless“ albumas „Sunday 8PM“, kuriame – tokie kūriniai kaip „Bring My Family Back“, „Take the Long Way Home“ ir vizitine grupės kortele tapęs „God Is a DJ“, tęsė jų sėkmingą žygį į populiarumą. Išskirtinio dėmesio susilaukė 2004 m. išleistas albumas „No Roots“, kuriame skamba Dido, L.S.K. ir Nina Simone balsai, ir ypač protesto daina „Mass Destruction“. Šios dainos tekstas buvo cituojamas JAV Senate, o pasak „Foo Fighters“ lyderio Dave Grohl, „Tai daina, kurią labiausiai norėčiau būti parašęs aš pats“.
 
Nors naujausias studijinis „Faithless“ albumas „All Blessed“ buvo išleistas 2020-aisiais, visai įmanoma, jog grupės koncerte Vilniuje skambės ir visiškai nauji, dar negirdėti kūriniai – Sister Bliss ir Rollo šiuo metu intensyviai dirba įrašų studijoje kurdami naujas dainas. „Buvau labai darbinga, o dirbdama esu itin susikoncentravusi, nes turiu papasakoti istoriją. Viso to nerimo, kurį išgyveni įrašų studjoje, prasmę supranti tuomet, kai gali groti savo muziką publikai ir ją paliesti ar išjudinti,“ – sako Sister Bliss.
 
Daugiau informacijos:
 
Vaizdo įrašai:


Renginio organizatorius: L Tips Agency LT, UAB

Organizatorius adresas: Girulių g. 5, Vilnius, LT-12124 , Vilnius,

Organizatorius kontaktai: info@ltips.lv / +371 29287233