Kiemo Draugai kvadrato turnyras

Kiemo Draugai kvadrato turnyras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Mums atrodo, kad mes nepelnytai greitai pamirštame žaidimą, nuo kurio viskas prasidėjo. Vieni dėl jo laukdavo fizinio pamokų, kiti paniškai bijojo ir nešė mokytojoms raštelius, kad serga. Bet abejingų jis nepaliko - kvadratas. Nuo ginčų dėl to, kas eis į užkvadratį iki euforijos, kuomet penktokams skanduojant “Į galvą, į galvą” iškerti paskutinę likusią žaidėją, bėgiojusią nuo kamuolio kur papuola.
 
Birželio 2 dieną grįžtam į šiuos laikus. “Kiemo draugai” nusprendė išsiaiškinti santykius kvadrato aikštelėje. Evaldas, Laurynas, Mantas ir Simanas subūrė savo žymių žmonių komandas ir kaposis iki kol paaiškės, kas yra geriausi. Kiekvieną komandą sudarys žmonės iš politikos, muzikos, komedijos ir sporto sričių bei vienas laisvas pasirinkimas. Pažadame, kad kai kurie vardai nuoširdžiai nustebins, o komandų sudėtis atskleisime jau artimiausiu metu.
 
Viskas, ką reikia žinoti - birželio 2 d., 19:00, NBA Basketball School arena.
Jei turėsit kokį juokingą ar kietą plakatą, garantuojame, kad atsidursite kameros objektyve. Ir būkit pasiruošę gerai patriukšmaut bei parėkaut “Į galvą, į galvą”.
 
Plokšteles į renginį atsineš DJ Mamania.
 
Padarykim kvadratą didį ir vėl!


Renginio organizatorius: Du litai, MB

Organizatorius adresas:

Organizatorius kontaktai: vadyba@dulitai.lt / +37069994190