Legendinės grupės ''SPLIN'' koncertas

Legendinės grupės ''SPLIN'' koncertas

Pasirodymai:

09-04

trečiadienis


19:00

Legendinės grupės ''SPLIN'' koncertas Legendinės grupės ''SPLIN'' koncertas

Vilnius, COMPENSA koncertų salė

nuo 44,62 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Rugsėjo 4 dieną Vilniuje su unikaliu koncertu pasirodys legendinė grupė SPLIN!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugsėjo 4 dieną (pradžia 19 val.) Vilniuje, po ilgos pertraukos „Compensa” koncertų salėje pasirodys viena ryškiausių, įdomiausių, drąsiausių, pelnytai legendine vadinama grupė „SPLIN“!

Grupė „SPLIN“ koncertuoja labai retai, Rusijoje ji yra įtraukta į juodąjį sąrašą dėl nesutarimo su putinizmo rėžimu ir grupės dainos šioje šalyje yra uždraustos!

Per šį laiką grupė „SPLIN“ sukūrė daug nuostabių naujų dainų, kurios bus pristatytos viename mylimiausių grupės miestų – Vilniuje! Skambės bent 2,5 val. trukmės intriguojančių naujų dainų, taip pat auksinių ir labai pamėgtų šios nuostabios grupės hitų, kurių per daugiau nei 20 metų susikaupė tikrai nemažai.

Grupė aktyviai ruošiami magiškam susitikimui su mylimais gerbėjais Lietuvoje. Ypatingas dėmėsis bus skirtas salės akustikai ir garso kokybei užtikrinti. Specialiai tam, likus mėnesiui iki koncerto atvyks grupės garso specialistai ir parengs profesionalią koncerto įgarsinimo koncepcija, kurios dėka skambesys renginio metu bus ne tik galingas, bet ir malonus, lengvas ausiai kiekvienam atvykusiam į koncertą be išimties! Salėje bus sėdimų vietų amfiteatre ir balkone, tačiau bus palikta vietos prie scenos ir tiems, kas norės pašokti. Taip pat, specialiai bus nuimtos parterio sėdimos vietos, kurios neužstos scenos ir matomumo sėdintiems koncerto svečiams!

Vargu ar galima rasti muzikinę grupę, kurios kūryba sužadintų tokią didelę pagarbą, meilę ir supratimą įvairiausio skonio ir skirtingų muzikos žanrų gerbėjams! Manome, kad sėkmės paslaptis yra ta, kad visi grupės muzikantai yra aukščiausio lygio profesionalai, o lyderis, frontmenas, dainininkas, visų dainų autorius, charizmatiškasis Aleksandras Vasiljevas puikiai dainuoja, kuria nuostabias melodijas ir eiles!

Paskubėkite įsigyti bilietų, kol kainos dar nepakilo, nes artėjant koncertui tikrai brangs! O bilietas į grupės „SPLIN“ koncertą – pati geriausia dovana, bet kurios šventės proga!

AKCIJA: PIRMIEJI 100 koncerto bilietų tik nuo 40 eurų!

Bilietai į grupės „SPLIN“ koncertą rugsėjo 4 dieną 19 val. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ parduodami visose bilietai.lt kasose ir internetu!

Papildoma informacija dėl koncerto, bendradarbiavimo su organizatoriais ir bilietų įsigijimo teikiama tel.: +370 647 402 55, +370 671 76502, +371 26 545999.


Renginio organizatorius: Trade Hub Productions, SIA

Organizatorius adresas: Dzirnavu g. 60a-2 Ryga

Organizatorius kontaktai: info@tradehub.info +37061801331