VOICELESS violončelių magija | Klaipėda

VOICELESS violončelių magija | Klaipėda

Pasirodymai:

09-28

šeštadienis


19:00

VOICELESS violončelių magija | Klaipėda VOICELESS violončelių magija | Klaipėda

Vilnius, Kultūros centras Žvejų rūmai

nuo 27,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Grupės VOICELESS sudėtyje esančios violončelės pakeitė roko grupėse nejudinamas gitaras, vokalą ir klavišus. Tai tikras charizmos ugnikalnis!

Pagaliau, išgirdę savo fanų kvietimus, grupė VOICELESS surengs koncertą gimtojoje Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. VOICELESS (iš anglų kalbos – be balso), pradėjusi rengti koncertus, dalyvauti televizijų projektuose, tarsi koks Baltijos jūros uraganas užgrobdavo sceną ir salės klausytojų širdis. Po kurių jie likdavo truputį apšalę, kiti – labai energingi, tuojau keldavo koncertų video su pagyromis ir susižavėjimo šūksniais, tarsi būtų atradę aukso lobį ar laimėję loterijoje. Treti plėšdavo grupės plakatus nuo sienų, kad gautų parašus tarsi pasaulinių roko ir violončelių virtuozų žvaigždžių. Ansamblis, kurį sudaro dvi violončelės ir būgnai, išpopuliarėjo, kurdamas savo aranžuotes bei savo muziką ir ją pristatydamas youtube kanale intriguojančiuose vaizdo klipuose. 

Grupės nariai:

Tomas Mikalauskas – violončelė

Karolis Vaičiulis – violončelė

Konradas Daukšas – būgnai

 

Publikai patinka violončelių muzika, ji – paslaptinga, viliojanti ir magiškai prikausto širdis. Šios tarsi pradeda geriau plakti, stipriau gyventi, džiaugtis. Poros, atėję į VOICELESS koncertus stipriau apsikabina, aistringiau bučiuojasi, išlaisvina savo balsu. Kai grupė pradeda groti, atrodo, tarsi jie kastų griovį ar vairuotų džipą, trauktų tinklus, pilnus žuvų – jie atrodo stiprūs, jie stipriai perteikia muzikos melodiją. Jų repertuare yra roko klasikos žinomiausi kūriniai, kuriuos publika bemat atpažįsta bei grupės sukurtos originalios kompozicijos. Žinomų kūrinių aranžuotės labai žavi, stebiesi, kaip galima atkurti populiarią melodiją dvejomis violončelėmis ir būgnais. 

Trio nariai – Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis ir Konradas Daukšas yra kūrybingi, talentingi muzikantai, žavingi vyrukai, svarbiausia jiems – groti publikai. Todėl juos išgirsta. Tarkim, populiarusis Vaidas Baumila išgirdo juos per „Lietuvos balso“ laidas ir pakvietė abu violončelistus groti savo koncerte Žalgirio arenoje.  Atrodo, kad tai sėkmė, bet tai kruopštus darbas, ilgos repeticijos, aranžuočių rašymas ir tik tada – uraganas scenoje.

Programoje - žinomiausi pasaulio roko ir pop kūriniai pagal originalias grupės aranžuotes bei savo kūrybos melodijos. Girdėsime Scorpions, Timeless, U2, Book of Love, Scientists, Halo, Nirvana, Adamso ir kitus kūrinius. VOICELESS pasirodymo garsas ir šviesos, kurie sukurs gražų banguojantį gyvą muzikos spektaklį, yra profesionalų kompanijos „SLP projektai“ kūrybinis sprendimas.

Sekite grupę VOICELESS: https://linktr.ee/voiceless_banRenginio organizatorius: Klasikos degustacija, UAB

Organizatorius adresas: Mindaugo st. 27 - 28 Vilnius

Organizatorius kontaktai: +370 65924000