jautì - Lukiškių kalėjimas 2.0

jautì - Lukiškių kalėjimas 2.0

Pasirodymai:

07-18

ketvirtadienis


19:00

jautì - Lukiškių kalėjimas 2.0 jautì - Lukiškių kalėjimas 2.0

Vilnius, Lukiškių kalėjimas 2.0

nuo 22,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

jautì – Lukiškių kalėjimas 2.0

Dar vienas didelis ir reikšmingas roko įvykis sostinėje. Liepos 18 d. Lukiškių kalėjimo rezidentai, geri mūsų draugai ir viena produktyviausių roko grupių Lietuvoje „ jautì“ surengs svarbiausią sezono koncertą. Jie užaugo, gyvuose pasirodymuose visada atiduoda visas jėgas ir yra verti didelių scenų ar festivalių auditorijos. Tikrai gera matyti tokį grupės kelią, išskirtinį fanų palaikymą ir progresą.

Didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme, kur daugiau.

Cituojam grupę „jautì“:
Geriau nepasakysim!

„Tai bus vienintelis mūsų koncertas Vilniuje šią vasarą. Mums gera groti namų aikštelėje ir tokioje didelėje scenoje. Paskutinį pilno garso koncertą turėjome rugsėjo mėnesį. Spėjom pasiilgt ir patobulėt. Ir dainų naujų parašėm, kas yra dar viena rimta priežastis nepraleisti šio išskirtinio pasirodymo. Pažadam pagrot kelias niekur negirdėtas. Jei planavot kažkur mus išgirst šią vasarą - būtų klaida praleist svarbiausią sezono koncertą sostinėje.“

Jiems unikalus Lukiškių kalėjimo kompleksas yra labai gerai pažįstamas. Grupės muzikos katalogas labai tinka gyviems koncertams atviram ore. Nieko nuostabaus, kad vyrukai vėl pasirinko kalėjime įrengtą gražuolę sceną svarbiausiam sezono koncertui. Mūsų laukia dar vienas triukšmingas koncertas su gitaromis, nauji garsai ir gaivališka energija.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Apšildanti grupė: TBC
jautì: 20:00 val.


https://jautigrupe.com
https://www.instagram.com/jautigrupe
https://www.facebook.com/jautigrupe  

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0Renginio organizatorius: Aštuntas elementas UAB

Organizatorius adresas: Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius

Organizatorius kontaktai: 2.0@lukiskiukalejimas.lt