JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS

JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS

Pasirodymai:

08-03

šeštadienis


20:00

JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS

Vilnius, Palangos Kurhauzo koncertų salė

nuo 21,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Rugpjūčio 3 d. 20:00 val.
 
JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
 
Jurga Šeduikytė (vokalas)
Kęstutis Pavalkis (fortepijonas)
 
Daugiau kaip du dešimtmečius Lietuvos muzikos padangėje šviečianti Jurgos Šeduikytės žvaigždė išskirtinė ne tik dėl muzikinio atlikėjos pašaukimo, bet ir gausos kitų talentų. Gerbėjai nesyk matė Jurgą TV ekranuose, žavėjosi teatro scenoje ir kino juostose, skaitė jos išleistus tekstus bei knygą. Tačiau sustoti – ne Jurgos būdui. Ji ir toliau ieško kelio svajonių link, o savo ieškojimais noriai dalijasi su kitais.
 
Šįkart drauge su fortepijono meistru, klasikos, džiazo bei improvizacinės muzikos dėstytoju Kęstučiu Pavalkiu ji kviečia į kiek netipinį, tačiau ne mažiau muzikalų patyriminį koncertą „Svajonių dirbtuvės“. Anot Jurgos, tai išskirtinis koncertas, kuriame muzika ir dainų tekstai sudėlioti sąmoningai, specialia tvarka, kuriant atmosferą, kurioje visi savi ir nėra klaidų.
 
Šio koncerto metu Jurga ir Kęstas skleidžia tokią muziką, ritmus ir dainas, kurie klausytojus nukelia į pačius tikriausius savojo „aš“ ieškojimus. Skambesio dėka jie susitinka su savo vidiniu vaiku, išgyvena „čia ir dabar“ akimirką, prisiliečia prie svajonių, o baimes ir nuogąstavimus paverčia jėgų bei motyvacijos šaltiniu.
 
Pasak atlikėjos, tokio žanro koncertas klausytojus apgaubia lengvumu, suteikia poilsio pojūtį ir tarsi nuskraidina ten, kur norisi būti. Tai unikalus muzikinis vakaras, kuriame Jurgišką skambesį papildys nuoširdūs, jaukūs pokalbiai ir svajonių atmosfera.


Renginio organizatorius: accoAkademija, VšĮ

Organizatorius adresas: Pilies g. 36, Vilnius

Organizatorius kontaktai: info@accoakademija.lt / +37067703574