2024 m. FIA Europos automobilių kroso čempionato III etapas ir Lietuvos automobilių kroso čempionato II etapas

2024 m. FIA Europos automobilių kroso čempionato III etapas ir Lietuvos automobilių kroso čempionato II etapas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

2024 m. FIA Europos automobilių kroso čempionato III etapas ir Lietuvos automobilių kroso čempionato II etapas

Jau eilę metų automobilių sporto klubo „Vilkyčiai“ organizuojamas Europos automobilių kroso čempionato etapas kiekvieną sykį sutraukia tūkstantines minias žiūrovų, norinčių savo akimis išvysti pajėgiausius Senojo žemyno lenktynininkus. Jiems tradiciškai pirštinę kasmet meta ir Lietuvos sportininkai, lenktyniaujantys „Buggy 1600“ technika. Tačiau šiemet varžybų organizatoriai nusprendė renginio kartelę pakelti į dar aukštesnį lygį ir kartu su Europos automobilių kroso čempionato etapu vykdyti ir Lietuvos automobilių kroso čempionato varžybas.

Praėjusiais metais šalyje surengtas čempionatas į Vilkyčius sutraukė stipriausius Europos automobilių kroso čempionato dalyvius, tad susirinkusiems žiūrovams tikrai nebuvo kada nuobodžiauti. Į Vilkyčių trasą gausiai susirinkę autokroso aistruoliai stebėjo bekompromisę kovą, šaltų nervų iš pilotų reikalaujančius lenkimus, nemažai kontaktų bei keletą virtimų. Šiemet Lietuvos auto sporto gerbėjai vėl turės progą išvysti greičiausius senojo žemyno autokroso pilotus.         

Varžybų pradžia šeštadienį nuo 11 val., o sekmadienį nuo 8 val. Renginio metu žiūrovų laukia staigmenos, tradicinė išskirtinių senovinių automobilių paroda, taipogi bus galima išvysti ir naujuosius, patikimus ir galingus ,,AODES‘‘ keturračius, kuriuos čia pristatys ,,Motoway‘‘ salono atstovai, o birželio 8 d. 20 val. vyks atlikėjo iš Latvijos koncertas į kurį nemokamai galės patekti visi tie, kurie yra įsigiję varžybų bilietą.

Visų laukiame birželio 8 - 9 dienomis Vilkyčiuose. Laukia nuostabi automobilių kroso šventė, kurioje varžysis patys greičiausi Europos sportininkai. Tokio masto automobilių kroso renginys mūsų šalyje yra vienintelis per metus.


Renginio organizatorius: ASK VILKYČIAI

Organizatorius adresas: Minijos g. 27 Vilkyčių km. Šilutės raj.

Organizatorius kontaktai: 8639939290; vilkyciai.ask@gmail.com