Vytauto Valiušio keramikos muziejus

Vytauto Valiušio keramikos muziejus

Pasirodymai:

07-12

antradienis


00:00

Vytauto Valiušio keramikos muziejus Vytauto Valiušio keramikos muziejus

Utena, Vytauto Valiušio keramikos muziejus

nuo 2,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Įsigiję bilietai.lt bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti jums patogiu metu (muziejaus darbo laiku). Bilietas galios iki 2024 12 31.

Utenos kraštotyros muziejaus padalinyje – Vytauto Valiušio keramikos muziejuje Jūsų laukia unikali patirtis, nes jus pasitiks ir apie Muziejuje esančius eksponatus pasakos pats Lietuvos Puodžių karalius, keramikos meistras ir nepailstantis jos puoselėtojas Vytautas Valiušis. Unikali savo eksponatų skaičiumi tradicinės ir šiuolaikinės keramikos kolekcija, pristatanti daugybę taikomosios keramikos dirbinių: puodų, puodynių, puodelių, ąsočių, palivonų, lekų, lauknešėlių, terlių, aguontrynių, didelių dubenų ir dubenėlių, vazų, žvakidžių, indų grietinei atskirti ir kitų įvairiausių formų bei įvairiausios paskirties molinių dirbinių, nužiestų kitados ir šiandien, taip pat kiti etnografiniai eksponatai, pvz., piestų rinkinys – nepaliks abejingų.

Už papildomą mokestį galima užsisakyti ekskursijas ar edukacinius užsiėmimus šeimoms ar mažoms grupėms, laikantis dėl covid-19 pandemijos prevencijos priemonių  taikomų apribojimų.

Darbo laikas:

Muziejus dirba antradieniais–penktadieniais 10–18 val., šeštadieniais 10–17 val.Renginio organizatorius: Utenos kraštotyros muziejus

Organizatorius adresas: Utenio a. 3 Utena 28249 Utena

Organizatorius kontaktai: +370 389 61637/utenoskm@gmail.com