Klaipėdos Gedminų progimnazija + Kosmoso karjera

Klaipėdos Gedminų progimnazija + Kosmoso karjera

Pasirodymai:

04-15

pirmadienis


10:00

Klaipėdos Gedminų progimnazija + Kosmoso karjera Klaipėdos Gedminų progimnazija Kosmoso karjera

Klaipėda, Klaipėdos Gedminų progimnazija

nuo 10,60 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Spauskite "Like", siųskite žinutę į GO Space VR puslapį Facebook'e ir gaukite NUOLAIDĄ!
 
GO Space VR - pasaulyje naujas, inovatyvus, edukacinis profesinio orientavimo ir kosmoso populiarinimo renginys.
 
Programa ir trukmė
 
50 - 60 min. (50 dalyvių ir nemokamų žiūrovų tiek, kiek talpina patalpos).
 
1 dalis - Paskaita apie kosmoso turizmo industriją, technologijas, karjeros galimybes kosmoso industrijoje (edukacinė medžiaga, vedėjas, aptarimas, saugumo instruktažas). Dalyviai, edukacinės pramogos metu, įgis žinių ir bus supažindinti su pasaulio kosmoso industrijos galimybėmis ir grėsmėmis, kosmoso turizmo lyderiais ir jų progresu bei stipriausiomis kosmoso organizacijomis, ir jų veikla. Trukmė - 15 min. 
 
2 dalis - Virtualios realybės pažintinis skrydis po Saulės sistemą pripučiamoje kosmoso kapsulėje, talpinančioje 10 dalyvių. Šios interaktyvios edukacinės pramogos metu, dalyviai detaliau susipažins su Saulės Sistemos planetomis ir jų paviršiumi. Trukmė 2 ir 3 dalių - 40 min.
 
3 dalis - Egzoplanetų generavimo dirbtuvės kuriamos renginio ekrane kartu su vedėju, naudojant Dirbtinio Intelekto technologiją - unikali egzoplaneta kiekvienam dalyviui (planetų pristatymas, aptarimas). Dalyviai, kūrybinių dirbtuvių metu, įgis reikiamų įgūdžių kurti tinkamą tekstinę bei vizualią informaciją, pasitelkiant dirbtinio intelekto įrankius. Trukmė 2 ir 3 dalių - 40 min.
 
Pristatomasis renginio vaizdo įrašas
 
Kapsulė ir sistema
 
Didžiulė, pripučiama, 10 vietų kosmoso kelionių simuliacinė kapsulė, kurioje visi  keleiviai bendrai sėdi ant pastovaus oro srauto pripučiamos talpos, kurios aukštis nuo grindinio yra 500 mm. ir papildomų pripūstų oro talpų (kamuolių).
 
Šio išradimo pagalba, dalyvių kapsulėje svoris ir dinamika aktyviai judina kitus dalyvius, taip suteikiant fizinį kosminės kelionės jausmą. Tai tvari ir unikali simuliacijų judesio sistema virtualios realybės kosmoso turizmo kelionėms.
 
Simuliacijos metu naudojama virtualios realybės sistema su VR akiniais atkuriančiais 360 laipsnių vaizdą ir kosminės kelionės aplinkas. 
 
Kapsulės viduje instaliuota erdvinio garso sistema, kaip papildomas efektas, veikia tiesioginis oro srautas ir jo vibracijos.
 
DALYVAUK! DOMĖKIS! PASIEK!


Renginio organizatorius: Eglė Valužytė

Organizatorius adresas: Puodžių g. 13 Klaipėda

Organizatorius kontaktai: GoSpaceVR@gmail.com / +37067418882