The Great Gatsby Ballet

The Great Gatsby Ballet

Pasirodymai:

11-18

pirmadienis


19:00

The Great Gatsby Ballet The Great Gatsby Ballet

Vilnius, COMPENSA koncertų salė

nuo 39,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Klasikinis Francio Scotto Fitzgeraldo romano ir choreografijos derinys, sukurtos Dwaino Rodino, yra tikras atradimas aukštojo baleto meno gerbėjams. Stipriausia tarptautinė komanda kūrė šį baletą, todėl kiekviena detalė yra tikras malonumas.

Šio spektaklio istorija prasidėjo 2014 m. Kyjive, Nacionalinėje Ukrainos meno rūmų scenoje. Nuo tada „Didysis Getsbis“ baleto spektaklis buvo pristatytas Berlyne, Frankfurte, Hamburge, Ženevoje, Paryžiuje, Madride, Tel Avive ir kituose miestuose, tapdamas sėkmingiausiu baletu Ukrainos istorijoje. Baletas jau buvo puikiai įvertintas daugiau nei šimto tūkstančių žiūrovų visame pasaulyje.

Visa tai yra komandinio darbo rezultatas, kuri suvienijo ryškiausius talentus iš skirtingų pasaulio vietų. Tarp „Didžiojo Getsbio“ baleto kūrėjų yra daug gerai žinomų ir pripažintų vardų. Dwainas Rodenas, žinomas kaip garsaus „Complexions Contemporary Ballet“ įkūrėjas, pasak „New York Times“, yra vienas iš žinomiausių choreografų mūsų laikais. Prodiuseris Konstantinas Meladze sukūrė puikų muzikinį akompanimentą. „Didžiojo Getsbio“ balete pasirodo solistai iš geriausių operos namų pasaulyje.

Šokėjai scenoje pasirodo dėvėdami kostiumus, pagamintus garsiausio Ukrainos prekės ženklo FROLOV, kuris, be kita ko, sukūrė Beyonce suknelę jos soliniam koncertui. Pagaminti iš permatomų audinių, papuošti akmenimis ir nerti rankomis, vaizdai puikiai pabrėžia „Didžiojo Getsbio“ baleto personažų ypatybes ir jų augimą.

Šou parodo Amerikos atmosferą 1920-aisiais, kaip aprašyta Fitzgeraldo romane: art deco laikotarpį ir vakarėlius su putojančio vyno upėmis. Todėl, jei visada norėjote bent trumpam pažvelgti į įnirtingąjį 1920-ųjų laikotarpį, baletas „Didysis Getsbis“ yra tai, ko jums reikia.Renginio organizatorius: RockFor You concert agency GmbH

Organizatorius adresas: Düsseldorfer Straße 39 c/о Pildus, Berlin Berlin

Organizatorius kontaktai: nslobodyanik4@gmail.com / +34 645 53 31 06