Vienos Štrauso Festivalio orkestras

Vienos Štrauso Festivalio orkestras

Pasirodymai:

12-13

penktadienis


19:00

Vienos Štrauso Festivalio orkestras Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius

Vilnius, LVSO koncertų salė

nuo 46,00 €

12-15

sekmadienis


18:00

Vienos Štrauso Festivalio orkestras Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Klaipėda

Vilnius, Kultūros centras Žvejų rūmai

nuo 25,00 €

12-16

pirmadienis


19:00

Vienos Štrauso Festivalio orkestras Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Kaunas

Kaunas, VDU didžioji salė

nuo 36,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Vienos Štrauso Festivalio orkestras

Vienos Štrauso Festivalio orkestras atšventęs 45-ąjį orkestro jubiliejų yra oficialus Austrijos orkestras. Kiekvienais metais Vienos Štrauso Festivalio orkestras garsiausioje Vienos koncertų salėje - Wiener Konzerthaus - atveria Naujuosius Metus su nepakartojama J.Štrauso muzika, o 2023 vasarą buvo pakviestas dalyvauti vieno garsiausių festivalių Europoje -  Zalcburgo Festivalio ( Salzburger Festspiele) atidarymo renginyje.

Orkestrui nuo pat jo įkūrimo dienos vadovauja jo įkūrėjas – vienu pagrindinių Johano Štrauso muzikos ekspertų pasaulyje tituluojamas Peteris Guthas. Nors koncertuoja visame pasaulyje, nenutrūkstama gija šį menininką sieja su Austrijos sostine - Vienos miestas Peterį Guthą apdovanojo auksiniu ženkleliu už nuopelnus Austrijos kultūrai. 

Vienos Štrauso Festivalio orkestras per penkerius dešimtmečius pelnė tarptautinį pripažinimą savo originalia Vienos muzikos interpretacija, plačiu kūrinių repertuaru, Štrausų dinastijos ir Vienos operetės meistrų kūrinių atlikimu. Vienos Štrauso Festivalio Orkestras – neabejotinai vienas ryškiausių šio žanro orkestrų lyderių pasaulio scenose

Ne vieno tarptautinio konkurso prizais apdovanotas Vienos J. Štrauso orkestro vadovas ir dirigentas yra bendradarbiavęs su San Francisko, Londono Karališkosios filharmonijos ir kitais visame pasaulyje žymiais orkestrais. Jo parengti naujamečiai koncertai „Saliutas Vienai“ buvo surengti prestižinėse Tokijo „Suntory“ ir Niujorko „Lincoln Center“ salėse.  Nuo 1992 m. Peteris Guthas vadovauja Vienos operetės festivaliui Japonijoje, nuo 1995 m. vadovauja J. Štrauso operečių pastatymams Madrido televizijoje ir pastoviai kviečiamas kaip muzikinis operų ir operečių pastatymų vadovas į daugelį pasaulio teatrų.

Scenoje kartu su P.Guth muzikuojantys aukščiausio lygio menininkai - pelnytai vadinami tikrosios Vienos muzikinės kultūros saugotojais, dovanojančiais džiaugsmą viso pasaulio klausytojams.

Koncerto Kalėdinėje programoje  J.Štrauso kompozitorių dinastijos valsai, maršai, polkos.



Renginio organizatorius: Reventis, VšĮ

Organizatorius adresas: Sporto 5-14 Vilnius

Organizatorius kontaktai: info@reventis.lt / +37068617225