Pramogautojų klubas: SUPERSTAR VR Kinas – kosminių įspūdžių kupina patirtis!

Tiketa 2021-06-17

Virtuali realybė – nuostabus išradimas, padedantis žmogui sąveikauti su interaktyvia trimate aplinka bei visiškai į ją pasinerti, kadangi realaus pasaulio, naudojantis specialiomis VR priemonėmis, nematome. „SUPERSTAR VR Kinas“ – pirmoji Lietuvoje virtualios realybės pramoga, sukurta dirbant su Emmy ir Kanų XR filmų festivalio apdovanojimų laimėtojais. Adomo Bulavo komanda siūlo neįtikėtinai realią kelionę virtualiame kosmose, kviečia pasivaikščioti mėnulyje, pasižvalgyti Raudonojoje planetoje bei patirti, koks magiškas yra mūsų pačių pasaulis, kuriame gyvename.

Pagrindinis prietaisas, padedantis seanso metu pasinerti į virtualią realybę – VR akiniai. Virtualios realybės akiniai, su įmontuota „360° Stereo 3D“ vaizdo ir garso technologijų įranga, suteikia realybės pojūtį, kuris pažadina žmogaus smalsumą žiūrėti ne tik į tai, kas yra priekyje, bet ir dairytis visomis kryptimis, kadangi kino seanso metu keliaujama kosmoso platybėmis, vaikštoma mėnulyje, Marse bei gimtojoje Žemėje (vienas gražiausių seanso momentų – pamatyti, kaip iš kosmonauto, stovinčio mėnulyje perspektyvos, atrodo mūsų planeta Žemė!). Vienas kino bilietas suteikia galimybę pamatyti tris filmus, kurių bendra trukmė yra apie 37 min. Pirmasis filmas – „1st Step” (apie kelionę į mėnulį, „Apollo“ misijas), antrasis filmas – „2nd Step“ (kelionė per kosmosą nuo mėnulio iki Marso), trečiasis filmas – „Conscious Existence“ (emociškai paliečianti virtuali kelionė, padedanti suprasti mūsų egzistencijos grožį ir unikalumą).

„SUPERSTAR VR Kinas“ – nuostabi patirtis, padėsianti pasijusti lyg kosmose (tiesiogine to žodžio prasme). Po seanso, nusiėmę akinius, žmonės dar kelias minutes sėdi ir bando sugrįžti į realybę, kadangi galimybė dalyvauti virtualioje kosminėje kelionėje palieka nepakartojamus įspūdžius. Taigi, žmonėms, mėgstantiems kosmosą ir jo paslaptis, siūlome viską patirti iš arti (tik užsisekite saugos diržus!).

Bilietą į virtualų kiną galima įsigyti čia.

Iveta Janušauskaitė

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje