Pramogautojų klubas: kelionė į kosmosą Vilniuje

Tiketa 2021-06-11

Vilniuje neseniai atsidaręs „Supastar VR Kinas“ – puiki vieta jau šiandien pamatyti, kaip gali atrodyti kino teatrai ateityje ir tikrai geriausia virtuali realybės, kokioje esu lankęsis Lietuvoje. „Supastar VR“ yra įsikūręs Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, šalia „Ozo“ prekybos centro, todėl po šios patirties galima apsilankyti restorane ar pasivaikščioti po parduotuves.

„Supastar VR“ apsilankėme kartu su drauge. Prie durų mus pasitiko keli mandagūs darbuotojai, kurie viską paaiškino, patikrino bilietus ir įleido į renginio vietą (beje, šioje patirtyje nereikėjo Galimybių paso). Seansuose dalyvauja iki septynių žmonių, todėl eilėje laukti tikrai nereikėjo ir visas procesas yra greitas bei sklandus. Nuo pat pradžių patirtis buvo unikali, nes tik įėjus skambėjo „kosminė“ muzika, o nusileidus laiptais patekome į pritemdytą ir modernią erdvę, kurioje 2 metrų atstumu buvo išdėstytos septynios ratu besisukančios kėdės. Darbuotojas iškart pravedė trumpą instruktažą bei paaiškino kaip teisingai užsidėti bei susireguliuoti virtualios realybės akinius.

Iš viso buvo rodomi trys filmai – apie keliones į Mėnulį ir Marsą bei vienas filmas apie žmogaus sąmonę, kurį labai sunku apsakyti žodžiais, nes ten įvyko visko tiek daug. Patirtis buvo išties įspūdinga. Nors esu buvęs virtualios realybės patirtyse bei 5D ar 7D kine, galiu pasakyti, jog „Supastar VR Kinas“ yra visiškai kitas lygis. Visas seansas truko apie 40 minučių, tačiau, kadangi patirtis buvo dešimt kartų geresnė negu žiūrėti paprastą kino filmą, virtualios realybės pakako su kaupu. Mane itin nustebino ne tik pats virtualios realybės realumas, bet ir pats turinys, nes iš arčiau susipažinau su NASA „Apollo“ misijomis ir pamačiau, kaip atrodė kelionė į kosmosą. Girdėjau, kad ateityje „Supastar VR“ turės daugiau filmų, todėl labai laukiame apsilankyti ir vėl, nes eiti į kino teatrą, po tokios kino patirties, jau nebeįdomu.

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

Jokūbas Kudaba

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje