Apie Tiketą

Kas mes?

Mes suvedame renginių organizatorius su tais, kurie mėgaujasi pramogomis, ir atvirkščiai. Lietuvoje veiklą pradėję dar 2004 m., greitai tapome bilietų platinimo rinkos ekspertais. Pirmieji šalyje įdiegėme naujos kartos bilietų platinimo būdus, pristatėme elektroninio ir mobilaus bilieto sistemas, taip pat daug kitų novatoriškų paslaugų ir sprendimų.

Mumis pasitiki ir renginių organizatoriai, ir renginių lankytojai. Apie tai kalba skaičiai. Kasmet aptarnaujame apie 10 tūkst. renginių ir parduodame apie 1 mln. bilietų.

Naudodamiesi TIKETA, renginių lankytojai gali ne tik patogiai ir saugiai įsigyti bilietų į renginius, bet ir sužinoti karščiausias pramogų pasaulio naujienas. Renginių lankytojų patogumui veikia „Tiketa klubas“, kurio nariai gali pasinaudoti specialiais pasiūlymais, nuolaidomis bilietams ir kitomis privilegijomis. Be to, renginio lankytojus į pramogas palydi mūsų patyrę klientų aptarnavimo specialistai, klientų klausimus sprendžiantys kiekvieną dieną, kiekvieną minutę.

Ypatingą dėmesį skiriame ir mūsų paslaugomis besinaudojantiems renginių organizatoriams, kuriems siūlome visą renginių lankytojų aptarnavimo paslaugų paketą. Nuo šiuolaikiškos ir funkcionalios bilietų platinimo sistemos, kuria naudodamiesi renginių organizatoriai gali ne tik patogiai parduoti bilietus į renginį, bet ir pasinaudoti tokiomis funkcijomis kaip, pavyzdžiui, nuo pardavimų stebėjimo realiu laiku, iki žiūrovų aptarnavimo prie renginio vietos durų. Mūsų stiprybė – išbandyti ir laiko patikrinti renginių kainodaros bei rinkodaros sprendimai, padedantys pasiekti tikslą: „Bilietai parduoti“.


Informacija pirkėjams

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Neradote atsakymo į savo klausimą? Skambinkite: +370 618 07405
Rašykite: info@tiketa.lt
Bendraukime facebooke:
www.facebook.com/Tiketa

Informacija renginių organizatoriams

Mes parduosime jūsų bilietus.
Norėdami sužinoti kaip, kreipkitės organizatoriams@tiketa.lt

Organizatoriams, ieškantiems partnerių, kurie galėtų pasirūpinti renginio komunikacija ir įgyvendinimu rekomenduojame kreiptis el. p: marketingas@tiketa.lt

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje