90's PARTY | GERIAUSI HITAI

90's PARTY | GERIAUSI HITAI

Pasirodymai:

04-27

šeštadienis


22:00

90's PARTY | GERIAUSI HITAI 90's PARTY | GERIAUSI HITAI

Vilnius, Menų fabrikas LOFTAS

nuo 21,20 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

Įsivaizduokite atgalinį laikrodį į įdomų ir nepakartojamą dešimtmetį! Balandžio 27 dieną LOFTE Vilniuje įvyks magiškas 90' metų renginys, kuris sukurs atminimų turbiną. Šį vakarą būsite ne tik svečias, bet ir dalis legenda tapusio laikotarpio.

 
Šokio grindyse rausis geriausi 90' metų hitai, tarp kurių neabejotinai iškils šie penki: “Scatman” (Scatman John), “Bailando” (Paradisio), “Sweet dreams” (La bouche), "Wannabe" (Spice Girls), "Ice Ice Baby" (Vanilla Ice) ir dar daugiau!
 
LOFTAS bus persmelktas tais laikais įsigytos atributikos – neoninės spalvos, kūrybingi drabužiai, daugybę balionų ir žinoma, nuostabi muzika. Paslaptingos žvaigždės, kurios tą naktį uždegs sceną, liks kurį laiką paslaptyje, paliekant didžiausią intrigą. Apie jas sužinosite jau visai netrukus - nepraraskite progos pamatyti šio pasirodymo!
 
Būkite pasiruošę įsijaučiant į nepakartojamą 90' metų atmosferą – mes žadame, kad šis renginys sudrebins Lietuvą nuo Vilniaus iki pat pajūrio! Įsigyk bilietus jau dabar, nes vėliau - brangs!


Renginio organizatorius: MAKSIM VASILENKO

Organizatorius adresas: V. Pietario g. 4-20, Vilnius

Organizatorius kontaktai: renginiai.lietuvai@gmail.com / +37062958887