90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH!

90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH!

Pasirodymai:

05-24

penktadienis


20:00

90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH! 90's DISCO FEST | SNAP!, HADDAWAY, LA BOUCHE, DJ SASH!

Vilnius, Kauno Žalgirio arena

nuo 42,00 €
Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.

“Žalgirio” arena ir “Legends Concerts Europe”’ surengs didžiausią 90-ųjų diskoteką Baltijos šalyse.

Po dviejų metų derybų pavyko pakviesti net keturias 90 –ųjų mega žvaigždes!

Į Lietuvą atvyksta legendinė grupė „La Bouche“, kultiniai ir nepamirštami – „SNAP!“,  viena žymiausių 90-ųjų grupių – „Haddaway“ ir garsioji Vokietijos legenda, geriausiu to lailmečio didžėjumi tituluojamas – „DJ SASH!“.

Net 4 žvaigždės ir vienos nakties festivalis gegužės 24 dieną sudrebins Lietuvą ir Žalgirio areną.

HADDAWAY

„What is Love?“ - ko gero nėra pasaulyje šalies, kurioje neskamba ši kultinė, unikalaus balso savininko Nestor Alexander Haddaway arba tiesiog „Haddaway“ daina.

Trininade gimęs, o vėliau į Vokietiją, persikėlęs gyventi Haddaway, neatsitiktinai buvo vadinamas Europos šokių muzikos karaliumi.  Amerikietiško futbolo komandoje „Kelno Krokodilai“ žaidęs, laisvalaikiu muziką kūręs bei kilimus pardavinėjęs Haddaway, net negalėjo įsivaizduoti, kad pasaulyje bus parduota daugiau nei 30 milijonų jo muzikos albumų. 1993 metais jo debiutinis singlas „What is Love?“ užkariavo beveik visą Europą, Azija, Pietų ir Šiaurės Ameriką.

„Haddaway“ leido super hitą po super hito („Life“, „I Miss You“, „Rock My Heart“, „Catch I Fire“) ir per metus surengdavo net po 100 koncertų. Atlikėjas pažadėjo sudainuoti geriausias savo dainas „Žalgirio“ arenos publikai ir Kaune surengti nepamirštamą šou.

DAR VIENAS VOKIETIJOS GRANDAS – GRUPĖ „LA BOUCHE“

Vokietijos šokių muzikos grupė „La Bouche“ – itin garsaus vokiečių prodiuserio Frank Farian projektas.

Sunku rasti žmogų, kuris nežinotų šios grupės geriausių dainų. „La Bouche“ dainos „Be My Lover“, „Sweat Dreams“,  „I Love to Love“, „Tonight is the Night“ skamba įvairiuose planetos kampeliuose.

Na, o 2023 metais jie savo dainą „Be My Lover“ perremiksavo ir išleido naują jos versiją su tokiais grandais kaip David Guetta ir Hypaton. Dabar ši daina skamba žymiausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

SNAP!

Vokietijos grupė „Snap!“ – vienas iš sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais – „Marry Had a Little Boy“, „Terminate“, „Do You See the Light“ ir žinoma, net 8 milijonų tiražu parduotu singlu – „Rhythm Is A Dancer“, kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėse.

Dabar grupės dainas miksuoja geriausi pasaulio didžėjai.

DJ SASH!

Koncerto metu išvysime atlikėją DJ Sash! – daugiau nei dvidešimt metų populiarumo viršūnėje esantis, 17 milijonų albumų kopijų pardavęs ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų pelnęs didžėjus. Tik vienas iš faktų, kad jis tituluojamas geriausiu 90-ujų didžėjumi Europoje.

Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir t.t. Tad gegužės 25-ąją „Žalgirio“ arenoje laukia įspudingą šokių muzikos naktis!

Renginio nuoroda: https://legendsconcerts.lt

 


Renginio organizatorius: ER group

Organizatorius adresas: Kęstučio g. 41-1 Kaunas

Organizatorius kontaktai: 863011019; Infolegendsconcerts@gmail.com