Žmogus iš Rio (Skalvija)

Žmogus iš Rio (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Jeanui-Pauliui Belmondo atminimui

Gavęs aštuonias dienas atostogų, kariškis Adrianas Dufokė nekantrauja pasimatyti Paryžiuje su savo žaviąja sužadėtine Anjese, bet vietoj romantiškų sutiktuvių jaunuolis tampa mylimosios pagrobimo liudininku. Laiko dvejonėms nėra, Adrianas vejasi pagrobėjus iki pat Brazilijos. Čia ima aiškėti, kad pagrobimas susijęs su Amazonės statulėlių kontrabanda, ir spalvingi nuotykiai tolimoje šalyje tik prasideda. N-13

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. į kino teatrą žiūrovus įleidžiame tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Nuo 2022 m. sausio 17 d. kino salėje privaloma dėvėti respiratorių.Atlikėjai:

rež. Philippe de Broca

Jean-Paul Belmondo, Françoise Dorléac, Jean Servais

Renginio trukmė: 1 val. 52 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje