Visada šalia su Monika Linkyte

Visada šalia su Monika Linkyte

Pasirodymai:

12-25

penktadienis


18:00

Visada šalia su Monika Linkyte

Vilnius, Vilniaus rotušė (Didžioji g. 31, LT-01128)

nuo 19,00 €

12-25

penktadienis


21:00

Visada šalia su Monika Linkyte

Vilnius, Vilniaus rotušė (Didžioji g. 31, LT-01128)

nuo 19,00 €

Muzika man — gyvenimas, įkvėpimas, mano meilės kalba. Tai mano sielos namai, kuriuose tyvuliuoja jausmai, prisiminimai, istorijos, iš kurių ir gimsta mano dainos. Tų namų duris kaip niekad plačiai atversiu šios žiemos šventėms: Pirmąją Šv.Kalėdų dieną kviečiu jus į savo koncertą ypatingoje vietoje, pačioje Vilniaus širdyje, Rotušėje, kurios istorinės, tiek gyvenimų mačiusios sienos aidės nuo akustinių fortepijono melodijų.

Kasmet pasiilgstu švenčių, to nuolat pasivejančio cinamono aromato, mylimų žmonių artumo, noro tiesiog būti čia ir dabar bei džiaugtis vieni kitų draugija. Kartais užsisukę pareigų ir reikalų rate pamirštam, kad laikas ir buvimas kartu — brangiausia, kuo galime dalintis, o šventinės akimirkos — tokios trapios, plevenančios ore lyg snaigės.

Sustabdykime jas, palaikykime širdyje ilgiau: kviečiu su manimi ištirpti muzikoje, pakilti virš kasdienybės ir apsigaubti jaukumu. Sutikime šias šventes kartu: tik jūs, aš ir muzika.

 

Visada šalia su Monika Linkyte:
Gruodžio 25 d. Vilniaus Rotušė
Gruodžio 26 d. Vandenis, Palanga

___

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas.

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai sudarė saugų svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.

Atsakingai mėgaukitės muzika!Renginio trukmė: 1 val. 30 min., v.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 5 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje