„Virginia Wolf“ | Balstogės lėlių teatras (Lenkija) | „Materia Magica“ 2021

„Virginia Wolf“ | Balstogės lėlių teatras (Lenkija) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Spektaklis vaikams nuo 7 m.
Pagal rašytojos Kyo Maclear ir iliustratorės Issabele Arsenault paveikslėlių knygą „Virginia Wolf“

Režisierė – Gintarė Radvilavičiūtė (Lietuva)
Dramaturgė – Virginija Rimkaitė (Lietuva)
Scenografės: Gintarė Radvilavičiūtė, Giedrė Brazytė (Lietuva)
Kompozitorius – Antanas Jasenka (Lietuva)
Choreografė – Sigita Mikalauskaitė (Lietuva)

Premjera – 2019 m. kovo 10 d.
Nuotraukos iš Balstogės lėlių teatro archyvo


Vieną dieną Virginia atsibunda pavirtusi į vilką. Ji nemandagiai, netgi agresyviai elgiasi su aplinkiniais, visus gąsdina. Jos sesuo Vanessa daro viską, ką gali, kad seserį pralinksmintų, tačiau jai vis tiek niekas nepatinka. Galiausiai Virginia liaujasi kalbėjusi. Po nesėkmingų Vanessos bandymų jos tylėdamos guli lovoje ir žiūri pro langą į plaukiančius debesis. Virginia prasitaria, kad jeigu dabar galėtų skraidyti, nuskristų į tobulą vietą – Bloomsberry. Vanessai neradus šios vietos atlase, kyla idėja šią tobulą vietą nupiešti...
„Virginia Wolf“ – jaudinanti dviejų seserų istorija apie meilę, galinčią nugalėti bet kokią ligą, kurią įkvėpė rašytoja Virginia Woolf ir jos sesuo, dailininkė Vanessa Bell.

Balstogės lėlių teatras – moderni įstaiga vienoje prestižiškiausių vietų Lenkijos kultūriniame žemėlapyje ir vienas garsiausių lėlių teatrų šalyje. 65 nuolatinės profesionalios lėlių teatro veiklos metai suteikia potencialą, kurį net sunku apibūdinti. Čia dirba geriausi kūrėjai. Teatras didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis ir drąsiai žvelgia į ateitį. Beveik kiekviena teatro premjera – tarptautinis pastatymas. Balstogės lėlių teatras neatsisako klasikinių lėlininkystės technikų, tačiau užvis labiau mėgsta eksperimentuoti, formos ir tradicijų sankirtoje ieškodamas naujų raiškos priemonių. Kartu su lėlėmis ant pagaliukų, ant rankų, karkasinėmis lėlėmis bei marionetėmis žiūrovai gali pamatyti ir naujausias teatre pritaikomas technologijas – ieškodamas naujų sprendimų, teatras naudoja hologramas, lazerius bei vaizdo projekcijas.
 Atlikėjai:

Magdalena Dąbrowska

Agata Soboczyńska

Izabela Maria Wilczewska

Łucja Grzeszczyk

Maciej Zalewski

Renginio trukmė: 60 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.materiamagica.lt Organizatoriaus telefono numeris: +37046239932.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje