Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“:

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“:

Pasirodymai:

06-15

antradienis


18:00

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“: RITERIAI - BANGA

Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas

- 30 %
nuo 8,00 €

Pagaliau rungtynėse gali dalyvauti neribotas skaičius žiūrovų, tačiau aistruoliai dvikovas ir toliau turės stebėti iš sėdimų vietų. Atsižvelgiant į renginių organizavimo tvarką, bilietų prekyba vykdoma tik INTERNETU, registruojant perkančiųjų duomenis (jie bus tvarkomi laikantis LR įstatymų). Įsigyti bilietus šachmatine tvarka, kad tarp sėdinčių žiūrovų būtų išlaikytas 2 metrų atstumas, kviečiame LFF stadiono rytų sektoriuose (RA, RB). Maisto ir gėrimų prekyba bei vartojimas futbolo rungtynėse – draudžiami.

Tam, kad futbolo mačai sostinėje būtų nepamirštami, RITERIAMS reikia kiekvieno iš jūsų!Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Futbolo klubas "Riteriai", VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje